Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Angel Eyes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,zamontowalem u siebie nowe lampy typu Angel Eyes ,chcialbym je tak podlaczyc zeby ringi swiecily sie osobno[na swiatlach postojowych] mogl by ktos napisac jak sie do tego zabrac tzn;gdzie sie podlaczyc

* prosze o stosowanie sie do regulaminu i stosowanie odpowiedniego prefixu [Musashi]

Opublikowano

czesc, najprosciej to uzyc opcji szukaj, lub probowka w dlon, rozlaczyc przewody, wlaczyc postojowe i sprawdzic gdzie jest napiecie, i tak bedziesz wiedzial gdzie masz postojowe we wtyczce. wpiac sie w kabel badzi we wtyczke. proste. Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

Tak jak kolega mowi,musisz znalezc przewod na ktorym jest napiecie przy wlaczonych postojowkach i do tego podlaczasz przewod czerwony(przy lampie)a czarny podlacz do masy i wszysko powinno dzialac :wink4:

Opublikowano

Witam,zamontowalem u siebie nowe lampy typu Engel Eyes ,chcialbym je tak podlaczyc zeby ringi swiecily sie osobno[na swiatlach postojowych] mogl by ktos napisac jak sie do tego zabrac tzn;gdzie sie podlaczyc

* prosze o stosowanie sie do regulaminu i stosowanie odpowiedniego prefixu [Musashi]

a dobrze ty je podlaczyles?

kumpel montowal takie w passacie i od razu mial tak,ze na postojowych swiecily sie ringi.

Opublikowano

W sumie zalezy jaka lampa ja u siebie montowalem to do ringow mialem oddzielne przewody ktore nie byly podlaczone do wtyczki w lampie

Opublikowano

witam a ma ktos rozpiske kabli do lamp, bo chcialbym zamontowac zespolone...pliss

Opublikowano

Schogotten :szukaj:

:wallbash:

Opublikowano

W sumie zalezy jaka lampa ja u siebie montowalem to do ringow mialem oddzielne przewody ktore nie byly podlaczone do wtyczki w lampie

Ja montowalem tylko takie w Golfie 4 kolega zamowil z neta przyszly ladne ale produkcji koreanskiej :polew: na swiatlach mijania zapalaly sie chalogeny a na postojowkach byly mijania wiec mialem rebusa malego :mysli: ale jakos sie polapalem i tez mialy osobne kabelki do ringow :naughty:

Witam,zamontowalem u siebie nowe lampy typu Angel Eyes ,chcialbym je tak podlaczyc zeby ringi swiecily sie osobno[na swiatlach postojowych] mogl by ktos napisac jak sie do tego zabrac tzn;gdzie sie podlaczyc

* prosze o stosowanie sie do regulaminu i stosowanie odpowiedniego prefixu [Musashi]

Wiec mysle ze jak u ciebie ze wszyskimi swiatlami jest OK! to powinienes sie polapac z odlaczeniem postojowek i podlaczeniem ringow w lampie tak jak koledzy ci juz napisali prubowka w dlon i do dziela :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.