Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI 90KM]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc AUDImaniaki kupilen 2 tygodnie temu A4 1.9TDI 1996r nigdy wczesniej nie jezdzilem taka niunia pali ladnie z pierwszego obroty silnika sa rowniutkie pszyspieszenie tez ma fajne tylko niepokoji mnie jedno ze obroty silnika przy rozpedzaniu rosna do miedzy3.5 a 4 tys czy to normalne ze na jeszcze dobrze nie rozgrzanym silniku ktury ma dopiero 60 stopni tak sie bedzie zachowywal czy przy 90 stopni ma ta pelna moc a moze jest cos nie tak znacie jakies ciekawe strony na ten temat pozdrawiam hej.

zle zacząles kolego najpierw zapraszam do NEWBIE bo posty beda usuwane

Opublikowano

Nie bardzo rozumiem że rosną do 3500-4000 "przy rozpędzaniu" ..... hmmm

Przy rospędzaniu rosną do tylu, do ilu przyciśniesz...

Czy chodzi Ci o to że same na chwilę do tylu "podskakują", czy że nie możesz rozpędzić do więćej niż 4000 ??? hmmm

Inna sprawa że ja dopuki nie mam 90 stopni to nie przekraczam 2500 obrotów....

Opublikowano

sorry co to jest NEWBIE?

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/forum/viewforum.php?f=3

Tu się przedstaw, bo raczej żadnej odpowiedzi nie otrzymasz...... :sad:

Ale na moje oko to TURBO

Opublikowano
Czesc AUDImaniaki kupilen 2 tygodnie temu A4 1.9TDI 1996r nigdy wczesniej nie jezdzilem taka niunia pali ladnie z pierwszego obroty silnika sa rowniutkie pszyspieszenie tez ma fajne tylko niepokoji mnie jedno ze obroty silnika przy rozpedzaniu rosna do miedzy3.5 a 4 tys czy to normalne ze na jeszcze dobrze nie rozgrzanym silniku ktury ma dopiero 60 stopni tak sie bedzie zachowywal czy przy 90 stopni ma ta pelna moc a moze jest cos nie tak znacie jakies ciekawe strony na ten temat pozdrawiam hej.

zle zacząles kolego najpierw zapraszam do NEWBIE bo posty beda usuwane

nic z tego nie rozumiem .... :roll:

gdzie jest problem ... :?:

Opublikowano

dochodza do 4000tys. i dalej sie nie wkrecaja i zaczyna z tylu kopcic moze to filtry trzeba wymienic?

widze ze olales wszystkich forumowiczow i wciaz cie nie znamy wiec masz ostatnia okazje na poprawe bo inaczej posty beda kasowane

Opublikowano
dochodza do 4000tys. i dalej sie nie wkrecaja i zaczyna z tylu kopcic moze to filtry trzeba wymienic?

a moze masz dziure w dolocie ..... :twisted:

filry tez powinienes zmienic (jak nie wymieniales)

i ogolnie zrobic pelna diagnoze autka ... ;-)

P.S silniki dizla nie sa wysokoobrotowymi jednostkami wiec to wkrecanie powyzej 4000 obr mija sie z celem ...choc faktem jest ze na pierwszych 3-ech biegach powininie sie wkrecac powyzej .......

Opublikowano

spanky, no i sie rozjasnia sprawa.

Skoro kopci jak batory :mrgreen: to mamy chyba dziurawy dolot. :razz:

Opublikowano

DOLOT TO ZNACY FILTR I DALEJ DO POMPY?

Opublikowano

Mario, dolot to znaczy wszystko to co zaczyna sie na wyjsciu turbiny od strony zimnej. Filtr chyba tez sie do tego zalicza, ale raczej dziura tam nie spowoduje batorego.

Batory powstaje gdy jest za duzo paliwa, a za malo powietrza.

Na przyszlosc nie krzycz tak.

Opublikowano
Czesc AUDImaniaki kupilen 2 tygodnie temu A4 1.9TDI 1996r nigdy wczesniej nie jezdzilem taka niunia pali ladnie z pierwszego obroty silnika sa rowniutkie pszyspieszenie tez ma fajne tylko niepokoji mnie jedno ze obroty silnika przy rozpedzaniu rosna do miedzy3.5 a 4 tys czy to normalne ze na jeszcze dobrze nie rozgrzanym silniku ktury ma dopiero 60 stopni tak sie bedzie zachowywal czy przy 90 stopni ma ta pelna moc a moze jest cos nie tak znacie jakies ciekawe strony na ten temat pozdrawiam hej.

zle zacząles kolego najpierw zapraszam do NEWBIE bo posty beda usuwane

1. Zapiąć VAG`a i zdiagnozowac blok 003 i 011.

2. Pomacać doloty. Jeśli auto nie jedzie więcej niż 140 km/h i kopci jak Batory to jest usterka.

Resztę koledzy opisali.

Opublikowano

Witam jest dokladnie tak jak opisaliscie rozpedza sie do 140km/h idalej nie chce.

Powiedzcie mi jak mazna sprawdzic gdzie jest ta dziura, gdzie najczesciej sie robi, czy to jest cos powaznego.

Jak najlepiej mozna to sprawdzic macie jakies wyprubwnae sposoby na ta dziure?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.