Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z nawiewem i zegarami


dave

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam Audi A4 od 2 tygodni, I mam wielki problem z klimatronikiem

Rano odpalam auto, chce np. temperature ustawic na maxa a nawiew na np.2 nie udaje mi sie to bo jesli wlacze temperature na maxa to automatycznie wlaczy mi sie nawiew rowniez na maxa (a mam ustawione na Manual). Kiedy dam na obojetnie jaka temperature nie moge zwiekszyc ani zmiejszyc nawiewu. Pzyciski 4,5,6,7 wcale nie działają.

Aby wlaczyc np. nawiew na nogi musze nacisnąc przycisk 10 i 7, a zeby wlczyc nawiew gorny to musze wciasnac naraz 7 i 5 ?.

Dopiero po rozgrzaniu auta na 90 stopni to działa wszystko OK nie musze naciskac dwa przyciski naraz zeby sie zmienilo.

Ale niestety po rozgrzaniu auta do 90 stopni jesli dam temperature na max to leci mi bardzo letnie powietrze mozna powiedziec zimne. DLACZEGO ?

Nie wiem czy tak ma każdy, ale gdy wlacze obieg zamkniety wlacza mi sie rowniez klima.

Głownie chodzi mi o to czemu nie mogę manualnie zmieniać natężenia nawiewu ?

Moze mam coś z czujnikami temperatury ?

prosze o pomoc ??

http://www.jakartgaz.ncse.pl/allegro/lombard/LIS/31/klima.JPG

0401897752c67984.jpg

A drugi mój problem to czy na tym zdjęciu gdzie zaznaczyłem żółtym kółkiem powinno coś wyswietlaę np. temperaturę ?

bo u mnie nic nie pokazuje

http://www.jakartgaz.ncse.pl/allegro/lombard/LIS/31/zegary.JPG

c3ecd0f3a57c58aa.jpg

POMOCY !!!

witaj masz jeszcze inny problem bo pomyliles dzialy i zamiast do NEWBIE to jestes tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz cos skopane a kodami klimatronika dowiesz sie co,druga sprawa to zawsze jak dasz obieg zamkniety wlaczy sie klima,trzecia sprawa nie w karzdej wersji tam pokazjue temp.pewnie u ciebie tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...