Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mysz bezprzewodowa


Rekomendowane odpowiedzi

:hi: chciałbym sobie kupić nową mysz bezprzewodową, bo moja powoli umiera :kwasny: Na allegro wiadomo jest masę tego ale chciałbym kupić coś w miarę ok, nie chciałbym na to wydać więcej niż około 80zł. Wymagań nie mam dużych, tylko żeby miała przyciski po boku gdzie mogę sobie cofnąć stronę w przeglądarce :decayed: I żeby nie była bardzo mała :wink: Fajnie jak by była lakierowana a nie z jakieś gumy bo gumę szybko mogę zniszczyć a chciałbym żeby trochę mi pochodziła :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z najbardziej niezawodnych proponuję Ci Logitecha lub Microsoft. Sprzedaje tego sporo, a praktycznie tych dwóch firm reklamacji prawie nie mam. Przynoszą ludzie, a nie zmieniają akumulatorków.

Proponuję

LOGITECH M510 - 125 zł troszke drozej, ale warto

Niżej szukaj a4techa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: nie zwróciłem na to uwagi :decayed: nie no takiej nie chcę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Ci polecają myszki za ponad 100 zł to ja bym polecił Logitech M505. Co prawda nie ma przycisków po bokach ale jest laserowa (a nie optyczne gówno) i o wymianie baterii możesz zapomnieć bo trzymają nawet ponad rok (nawet do półtora) :wink4:

Logitech M505 (czarny) - Dobra cena w Sklepie RTV EURO AGD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optyczna wcale nie jest gównem, bo używało się ich z powodzeniem i do grania i do....

Różnica tak naprawdę tkwi w większej rozdzielczości, co jeżeli jestes przyzwyczajony do normalnej myszki to nie przekroczysz nawet 800dpi.

To że jest coś nowsze to nie znaczy ,że starsze to syf. Przy normalnej pracy tak zwanej biurowej czy pogrania w gierki (moim zdaniem bezprzewodowe do tego sie nie nadają) nic lepszego nie bedzie Ci potzrbne bo tym sposobem dojdziemy do ponad 300zł.

Cytat wikipedia

"Jednym z najnowszych rozwiązań jest zastosowanie diody laserowej zamiast diod świecących, co jeszcze bardziej podnosi rozdzielczość myszy, a tym samym jej czułość. Zaletą tego rozwiązania jest brak mechaniki, która łatwo ulega zanieczyszczeniu i wymaga częstej konserwacji oraz to, że mysz działa bezproblemowo na praktycznie każdej powierzchni tak jak optyczna(oprócz szkła, granitu i lakierowanego drewna)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam już drugi rok Microsoft Wireless Mobile Mouse 1000 - Dobra cena w Sklepie RTV EURO AGD baterie zmieniam raz na 5 miesięcy przy normalnym korzystaniu... jest polakierowana taką chropowatą strukturą i nie nosi w ogóle żadnych śladów użytkowana... dobrze leży w ręce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam już drugi rok Microsoft Wireless Mobile Mouse 1000 - Dobra cena w Sklepie RTV EURO AGD baterie zmieniam raz na 5 miesięcy przy normalnym korzystaniu... jest polakierowana taką chropowatą strukturą i nie nosi w ogóle żadnych śladów użytkowana... dobrze leży w ręce :)

Także polecam- bardzo dobra myszka, tylko cholerka nie ma przycisków bocznych o których wspominał jozek726

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optyczna wcale nie jest gównem, bo używało się ich z powodzeniem i do grania i do....

Różnica tak naprawdę tkwi w większej rozdzielczości, co jeżeli jestes przyzwyczajony do normalnej myszki to nie przekroczysz nawet 800dpi.

To że jest coś nowsze to nie znaczy ,że starsze to syf. Przy normalnej pracy tak zwanej biurowej czy pogrania w gierki (moim zdaniem bezprzewodowe do tego sie nie nadają) nic lepszego nie bedzie Ci potzrbne bo tym sposobem dojdziemy do ponad 300zł.

Jak grasz przeciętnie to tak ale spróbuj się w zawodach internetowych w np CS'a to wtedy zobaczysz jak wielki przeskok jest pomiędzy optyką a laserem :wink4: Pewnie, że ta myszka nie ma być do gier (bo tak jak powiedziałeś myszki bezprzewodowe do gier to największa pomyłka) ale jak za taką samą kasę można mieć optyczną albo laserową to według mnie w grę wchodzi tylko laser :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysz nie ma być do gier, ma być do lapka głównie do korzystania z neta :wink: ale myszka najlepiej ja by pracowała na różnych powierzchniach bo się z nim często przemieszczam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysz nie ma być do gier, ma być do lapka głównie do korzystania z neta :wink: ale myszka najlepiej ja by pracowała na różnych powierzchniach bo się z nim często przemieszczam :wink:

ja używam laptopa także wszędzie.. nieraz leżę w łóżku i jeżdże nią po prześcieradle czy po jakiś nierównych powierzchniach i nie ma z nią żadnych problemów.. dodatkowo ten mały odbiornik chowa się we wnętrze myszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam Logitech , ja używam M215 już ze dwa lata i wszystko hula jak trzeba :hi:

Także bardzo mało awaryjna myszka, ale także brak bocznych przycisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myszkę używam ok 8-11 godzin dziennie i według oprogramowania z myszki baterii wystarczy mi jeszcze na 432 dni :smiley: i jak obserwowałem na początku to faktycznie ubywa około jeden dzień na baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie rok temu kupilem Razer Mamba G4 > RAZER MAMBA 4G MYSZ BEZPRZEWODOWA 8 MIAST (2676077691) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Typowo pod gry i jest BDB ale ale po pelnym ladowaniu (2.5-3 godz. ) z podswietleniem itp. trzyma 4-5 godz. !!! :facepalm: nie tylko w moim przypadku... :wink:

Gdy wylaczysz wszystkie " kolorowe bajery " to da rade moze 6-7 godz. :facepalm::grin:

wiec to co podaje producent czyli - 16 godzin ciągłej rozgrywki / 82 godziny normalnego użytkowania TO TOTALNA BZDURA !!!

Ma MEGA zasieg :shock3: spokojnie mozesz sterowac z kuchni :grin: lub drugiego pokoju przez sciany itp. ale nie o to chodzi...:wink:

Gdy POWER sie konczy wracam do Microsoft 7000 - ktora kupilem bo byla w zestawie z klawiatura Microsoft 7000 i daje rade juz prawie 3 lata !

lub lapie "stara bateryjna " Microsoft ARC, ktora rowniez polecam ! choc jest dosc mala i ma jeden boczny przycisk :wink:

ps. wybralem pierwsze lepsze aukcje...

Mysz MICROSOFT Wireless Laser 7000 akumulator W-WA (2710145897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mysz bezprzewodowa - Microsoft Arc. Nowa (2706323248) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Logitecha: M310 - padaka, w firmie na 8 sztuk połowa poszła do reklamacji. Nie wiem, może taki felerny model, bo generalnie nie miałem nigdy z Logitechem problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...