Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony caloroczne m+s ???


Arti 5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mysle o zakupie opon i zastanawiam sie nad oponami colorocznymi,oczywiscie z wyzszej polki.Cena to okolo 320 zl GODYER-ki,co o tym myslicie.Zawsze to oszczednosc,bo letnie+zimowki sredniej klasy to 2000 zl. liczac po 250 za sztuke a i jeszcze trzeba doliczyc koszt drugich felg.Jezdzi ktos na calorocznych,prosze o opinie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mysle o zakupie opon i zastanawiam sie nad oponami colorocznymi,oczywiscie z wyzszej polki.Cena to okolo 320 zl GODYER-ki,co o tym myslicie.Zawsze to oszczednosc,bo letnie+zimowki sredniej klasy to 2000 zl. liczac po 250 za sztuke a i jeszcze trzeba doliczyc koszt drugich felg.Jezdzi ktos na calorocznych,prosze o opinie.Pozdrawiam.

Pierwsza sprawa to musisz pamiętać, że nie każda opona m+s jest oponą całoroczną, oznaczane tak są również opony zimowe.

Przy Twoim silniku i normalnej jeździe możesz sięgnać po takie oponki, nie wiem czy to jest duża oszczędność skoro dwa komplety starczają na dwa razy dłużej, ale rozumiem, że jest to mniejszy wydatek jednorazowy.

Świat na Goodyearach się nie kończy- na Twoim miejscu zainteresowałbym się oponkami Vredestein Quatrac 3, są rewelacyjne jak na całoroczne. Testowałem też letnie sportrac 3 i zimowe snowtrac 3 i powiem, że są naprawdę świetne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdziłem na wielosezonowych pirelli ale tylko w lato bo miały juz ok 5mm wiec w zime to była lipa. I powiem że tragedii nie było. Ale z racji tej że lubie czasami szybciej pojechać to wole porządne letnie i porządne zimowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caloroczne opony nie sa dobre. Bo to ani na lato ani na zime. Tak jak koledzy pisali m+s to nie oznaczenie calorocznych opon. Fajne oponki mozna czasem dorwac w dobrych pieniazkach tylko trzeba szukac. W sumie zalezy tez ile km rocznie robisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...