Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za ustrojstwo?


uram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po ostatniej wizycie u mechanika podłączył mi wtyczkę która była wcześniej odłączona. Pytanie brzmi co to za część lub jaki jest jej numer. Mam wątpliwości co do konieczności podłączenia ponieważ ojciec ma takie same auto i z tym samym silnikiem (2.0 CAGA) i nie ma tej części. Jest to jakiś czujnik lub zawór na przewodzie odpowietrzającym silnika.

zdjecie.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompa jeszcze nie podpinałem, ale po podpięciu tej wtyczki pojawiły się problemy z odpalaniem rozrusznik jakby dłużej kręci. Swoją drogą i tak miałem podjechac do znajomka i sprawdzić na kompie myslałem ze może ogólnie wiadomo co to jest. Dzięki.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest rura odpowietrzająca silnika (ta cienka) chyba idzie od odmy jest to zaraz przy dolocie, ta gruba rura na zdjęci idzie od filtra powietrza(lewa strona silnika przy chłodnicy)

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

Całość wchodzi do turbiny!

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 13:29 ----------

Komputer nic nie wykazał i dalej nie wiadomo co to jest ..!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to będzie zdemontowac, bo numer jest tak maly ze nie widac. Tez sprawdzałem w ETCE i nie znalazłem, stąd moja ciekawość tym czymś. Moze znaczenie ma to ze auto pochodzi z niemiec i moze na ich rynek rurki te miały inną budowę.

---------- Post dopisany 24-11-2012 at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 09:02 ----------

068 906 391 b; mam numer wychodzi na to ze to jakaś grzalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz dopiero jest ciekawostka! No bo skąd we wiazce silnika wzięła sie ta wtyka jak jej nie powinno tam być. A po kolorach kabli da sie ustalić czy one piwnny byC we wiazce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten element wystepował w przeznaczeniu na rynek Skandynawski .

Moze autko miało cos zmienianei ktos wsadził ten element z innego modelu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli i wiazka i element musi pochodzić z innego modelu hmm? Dobra dzięki za zainteresowanie temat myśle mozna uznać za zamknięty. Pozdrawiam wrclaguna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...