Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 AFN by morisk26


morsik26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :-)
Kiedyś była A4 B5.
04082012146.jpg

No i po krótkiej przerwie przyszła kolej na kolejną Audi :):) Tym razem padło na Audi A4 B6 Avant.

Oto jej zdjęcie na razie tylko jedno bo nie ma pogody na sesje:

szzkfo.jpg

Audi jest z listopada 2003 roku.

Silnik 2.5 TDI 163KM kod BCZ

Na wyposażeniu jest delikatny pakiet S-Line.

Mam w niej parę rzeczy kosmetycznych do poprawy,ale myślę,że jakoś to ogarnę.Mam tylko nadzieję,że silnik będzie chodził,bo wiadomo różne opinie się słyszy na temat tej jednostki,a podobno te są już poprawione.

Edytowane przez morsik26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna seria :)

Światła do jazdy dziennej :facepalm: bez sensu :) moim zdaniem.

Światła przód lift II i tył II lift i bedzie cacy. Gleba i fela 18 szybka 60% styknie

To moje propozycje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna a le swiatla jazdy dziennej bezsens oszpecisz ja ale to tez tylko moje zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła do jazdy dziennej już założone okrągłe. Jak znajdę czas to zapodam fotkę. Z glębą może uda się na dniach coś zrobić,gorzej będzie z felami bo kasy brak,a w piwnicy mi zalegają 17" z B4 i nie ma chętnego na nie,a cena nie jest wysoka,a moje obecne 16" są tak krzywe,że nie opłaca się ich prostować bo to drożej wyjdzie niż kupno innych. Lampy tył już zamówiłem bo były w dobrej cenie,a przód musi poczekać bo to trochę większy wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła do jazdy dziennej już założone okrągłe. Jak znajdę czas to zapodam fotkę. Z glębą może uda się na dniach coś zrobić,gorzej będzie z felami bo kasy brak,a w piwnicy mi zalegają 17" z B4 i nie ma chętnego na nie,a cena nie jest wysoka,a moje obecne 16" są tak krzywe,że nie opłaca się ich prostować bo to drożej wyjdzie niż kupno innych. Lampy tył już zamówiłem bo były w dobrej cenie,a przód musi poczekać bo to trochę większy wydatek.

niekupowalbys tych dziennych szybciej mialbys przednie lampy:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienne odkupiłem od kumpla za flaszkę także nie było tragedii,a za komplet przednich trzeba dać min. 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po krótkiej przerwie przyszła kolej na kolejną Audi :):) Tym razem padło na Audi A4 B6 Avant.

Oto jej zdjęcie na razie tylko jedno bo nie ma pogody na sesje:

szzkfo.jpg

Audi jest z listopada 2003 roku.

Silnik 2.5 TDI 163KM kod BCZ

Na wyposażeniu jest delikatny pakiet S-Line.

Mam w niej parę rzeczy kosmetycznych do poprawy,ale myślę,że jakoś to ogarnę.Mam tylko nadzieję,że silnik będzie chodził,bo wiadomo różne opinie się słyszy na temat tej jednostki,a podobno te są już poprawione.

Edytowane przez morsik26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...