Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Palmtop z GPS - uchwyt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Temat trochę OT, bo palmtop to nie wbudowana nawigacja, ale ten temat wydał mi się najlepszy dla mojego pytania.

Jako mało doświadczony w używaniu palmtopa do nawigacji, chciałem dowiedzieć się jakie macie doświadczenia z uchwytami do tych urządzeń.

Kilka razy używałem pożyczonych palmtopów i z moich obserwacji wynika, że niestety w nocy "odbijają się" w szybie. Stąd po kupieniu sobie palmtopa z GPS zastanawiam się, jaki uchwyt byłby dla mnie najlepszy. Wydaje mi się, że może taki montowany w kratce, bo wtedy palmtop jest niżej i prawdopodobnie odbicie byłoby mniejsze, albo wcale. Ale czy wszystkie dostępne na rynku uchwyty na kratkę pasują do naszych B5.

Macie może takie? A jeśli tak, to jaka firma, model?

A może jakieś długie uchwyty na szybę też są dobre? Podzielcie się opiniami, proszę.

Opublikowano

Nie zawracaj sobie gitary z uchwytem w kratke, bedzie ci palma podrzucalo na kazdych nierownosciach, najlepszy uchwyt na szybe z ramieniem na przyssawce.

A z tym odbijaniem to pierwsze slysze, ustaw palma pod katem

Mozna jeszcze wlaczyc tryb nocny w mapie zeby mniej swiecila, prawie kazda mapa ma ta funkcje.

pozdr

Lukasz

Opublikowano

Trezor, mi tez sie nic nie odbijalo, minusem jest fakt ze palm tak wysoko+uchwyt troszke ogranicza widocznosc (przedewszystkim w miescie)

moze sa jakies uchwyty mocowane w deske...nie wiem...

Opublikowano

Czesc,

fakt uchwyt montowany po srodku na przyssawke do szyby strasznie mnie denerwowal bo ograniczal widocznosc. Ja zamontowalem do szyby przy samym slupku i jest ok.

Opublikowano

znaczy jak?? po lewej stonie??

Opublikowano
najlepszy uchwyt na szybe z ramieniem na przyssawce.

to jest najlepsza opcja :wink:

Opublikowano
  • Autor
Nie zawracaj sobie gitary z uchwytem w kratke, bedzie ci palma podrzucalo na kazdych nierownosciach, najlepszy uchwyt na szybe z ramieniem na przyssawce.

Rzeczywiście nie pomyślałem, że tak może być.

A z tym odbijaniem to pierwsze slysze, ustaw palma pod katem

Mozna jeszcze wlaczyc tryb nocny w mapie zeby mniej swiecila, prawie kazda mapa ma ta funkcje.

No cóż... ja też pierwszy raz słyszałem, a raczej widziałem, jak mi się odbijało w szybie.

Tryb nocny trochę pomaga, ale niezupełnie, a do tego nie wszystkie programy go mają.

Ja zamontowalem do szyby przy samym slupku i jest ok.

To rozwiązanie jest dobre, już nawet próbowałem, ale niestety obsługa jest kiepska, bo na lewą rękę.

A jakiej długości ramię macie w swoich uchwytach? Wydaje mi się, że najlepiej byłoby gdyby sięgało do końca deski.

Opublikowano
Wydaje mi się, że najlepiej byłoby gdyby sięgało do końca deski.

no takie wlasnie mam....powiedzmy ze koczy sie kilka cm przed zegarami

Opublikowano
  • Autor
no takie wlasnie mam....powiedzmy ze koczy sie kilka cm przed zegarami

Mógłbyś zmierzyć ile to ma długości.

Opublikowano

Witam.

Ja mam palmtopa Mio168 z oryginalym uchwytem. (mozna na rozne sposoby go powyginać)

Zamocowany do szyby na wysokości nawiewów środkowych i skierowane ramie w kierunku kierowcy delikatnie.

Nie mam zadnych problemów z odbijaniem i w mieście tez widać wszystko, bardzo nie przeszkadza.

Opublikowano
  • Autor
Ja mam palmtopa Mio168 z oryginalym uchwytem. (mozna na rozne sposoby go powyginać)

Właśnie dokładnie taki model z oryginalnym uchwytem mi przeszkadzał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.