Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 Quattro B5 2.8 V6 193 KM 1997 LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od dawna bylem zafascynowany a4 w quattro.

Kupilem quattro i jestem w 7 niebie:)silnik 2.8 V6gra piekny koncert... :)

Kupilem auto za 9 kola ,

naprawione ;

-Sprzeglo LUK

-pompa wspomagania

-nowy komplet przednich wahaczy bilstein

wyregulowany gaz, Nowy wielozawor , nowy parownik ,

wymienione lozysko tylne

wymiana wszystkich filtrow oraz plynow

Tuning

zrobione;

-Przyciemnione szyby

- zarowki xenon look philips

-Podswietlanie Led tablicy rejestracyjnej

alufelgi (na zime) oryginal 16 "

wymontowanie oryg. radia, wmontowanie radia Lg(pozniej radia z dvd) , subwoofer magnat 800W

wzmacniacz voicekraft 900W, plus oryginalne 6 glosnikow z systemu bose,

wyeliminowanie tylnych emblematow(nie przeze mnie)

do zrobienia:(

wymiana tuleji wahaczy tyl, wymiana uchwytu amortyzatora tyl

zalozenie bi-xenona

poprawki lakiernicze

wymiana poduszek pod skrzynia i silnikiem, wyeliminowanie wycieku oleju

rozrzad, wymiana simmeringu na dyferencjale

jakis dobry wydech

:)

obnizenie ,i jakis dobry zawias

w dalekiej przeszlosci

przygotowanie A4 quattro na rajdowke

to jest , klatka, pasy, (zaiecha juz bedzie), fotele, wybebeszenie, itd itp:)

Pozdro dla quattro maniakow i nie tylko:)

---------- Post dopisany 17-11-2012 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2012 at 21:54 ----------

DSCF2194.jpg

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

DSCF2215.jpg

Opublikowano

fajne autko też miałem 2.8v6 Q w manualu i fajnie się upalało:naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzieki:)

Opublikowano

wrzuć coś więcej zdjęć :)

Opublikowano
  • Autor

wrzuce wiecej jak porobie:) narazie audi chora jest. czeka w kolejce do lekarza:)

Opublikowano

Hej. zazdroszczę napędu na 4 łapki. Daj więcej fotek. To jakaś naklejka na reflektorze? Po co Ci to?

Opublikowano
Hej. zazdroszczę napędu na 4 łapki. Daj więcej fotek. To jakaś naklejka na reflektorze? Po co Ci to?

Lampy chyba angielskie (albo cała gablota). Trzeba takie nakleić żeby ludziom po oczach nie świecić bo u nas ruch inną stroną jezdni się odbywa.

Furka spoko, niech się kula.

pzdr.

Opublikowano

O spoko, człowiek codziennie uczy się czegoś nowego :P

Opublikowano
O spoko, człowiek codziennie uczy się czegoś nowego :P

Spoko loko luz na torbie :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie nie, auto Polak(z niemiec sciagane) ja poruszam sie po angielskich drogach:) a quattro robi swoje, co tu duzo mowic;)

Opublikowano

spoczo :D a quattro to i mi by się przydało... :/

Opublikowano
  • Autor

kupuj i sie nie zastanawiaj:)

Opublikowano
kupuj i sie nie zastanawiaj:)

Myślę o tym ale jak już bym zmieniał na quattro to razem z silnikiem 2.7 biturbo :kox: innej opcji nie rozważam...

Opublikowano
  • Autor

moze i tak byc:) ja lubie swoje, bardzo elastyczny, na 4 sobie wyprzedzam czasami:) zrywny:)

Opublikowano
moze i tak byc:) ja lubie swoje, bardzo elastyczny, na 4 sobie wyprzedzam czasami:) zrywny:)

Ja też to lubię u siebie ;)

Myślę o tym ale jak już bym zmieniał na quattro to razem z silnikiem 2.7 biturbo :kox: innej opcji nie rozważam...

Już się znudziło 2.8? ;) Jak to mówią "apetyt rośnie w miarę jedzenia"

Opublikowano

Fajne autko tez wlasnie szukam Takiej A4 2.8 V6 i jeszcze do tego w Quattro:wink:

Opublikowano
moze i tak byc:) ja lubie swoje, bardzo elastyczny, na 4 sobie wyprzedzam czasami:) zrywny:)

Ja też to lubię u siebie ;)

Myślę o tym ale jak już bym zmieniał na quattro to razem z silnikiem 2.7 biturbo :kox: innej opcji nie rozważam...

Już się znudziło 2.8? ;) Jak to mówią "apetyt rośnie w miarę jedzenia"

heh, dokładnie... :D 2.8 już za wolne dla mnie :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Poliuretan na tył

zamowiony:)

Opublikowano

Motornia cudowna :D Dźwięk jest kozak V6 :) modziłeś coś z tłumikami? Pozazdrościć Q :)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

nie, ale koncert ladny mam:)

---------- Post dopisany 09-03-2013 at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 11:42 ----------

no a teraz trzeba xenon zamawiac;)

---------- Post dopisany 26-04-2013 at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 13:00 ----------

Audi w najblizszych dniach idzie na wymiane rozrzadu i takie tam kosmetyczne naprawy:)

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

DSCF2002_AVI_snapshot_00_09_2013_03_22_16_53_10.jpg

DSCF2404.jpg

DSCF2213.jpg

DSCF2194.jpg

---------- Post dopisany 16-11-2013 at 01:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 01:21 ----------

audi_rozrzad.jpgRozrzad zrobiony, poliuretan zalozony na tyl(dzieki Patryk:)), przekladnia kierownicza zalozona (stara juz sie skonczyla), i znowu ta pompa wspomagania;) nowe tarcze przod , nowe klocki na wszystkie kola, :) to po wizycie w Szpitalu auto max u Konrada w bystrzycy Górnej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.