Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana tylnych tłumików w Audi A4 B6 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam zamiar zabrac się za wydech w mojej b6. Początkowo miał byc cały przelotowy ale z braku finansów muszę ograniczyc się narazie do wymiany końcowych baniek tylko pytanie na jakie?? Jakiś link by się przydał. W planach zamiast kata DP

Opublikowano
  • Autor

kolega mnie chyba nie zrozumiał, ja chce zamiast końcowych tłumików tych baniek wstawic jakies przelotowe

Opublikowano

Jak to będzie wyglądało :shock3: i działało :whistling:

Opublikowano

Dokładnie ...popieram kolegę wyżej, tak jak masz zamiar zrobić nie polecam ... , ale to twoja decyzja. ; )

Opublikowano

jesli sie zdecydujesz na wymiane na tlumniki przelotowe to zostaw tlumnik srodkowy bo inaczej bedzie za glosno :wink:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie o to mi chodziło tomekhxc. Masz może filmik jak to chodzi?? Ile Cie skasowali za oba? Środkowy miałem zamiar zostawić bo właśnie czytałem że będzie za głośno

Opublikowano

juz nie pamietam ale cos ponad 500 zeta za obydwa , tylko ze teraz mam caly przelot z kwasa to inaczej chodzi wczesniej jak mialem na ori ukladzie to roznica byla niewielka delikatny pomruk fajnie bylo slychac:decayed: no a teraz na pelnym przelocie to mam wstawione jeszcze koncowki wygluszajace bo masakra :wink: jak cie ratuje to moge filmik nagrac jak chodzi ale na tym co juz mam

Opublikowano
  • Autor

ok jak możesz to nagraj chętnie posłucham jak to chodzi

Opublikowano

Nagranie z telefonu nie do końca oddaje tego co jest na żywo :whistling: i teraz po przegrzaniu wszystkiego jest lepszy pomruk :kox:

Opublikowano
  • Autor

mega różnicy nie ma, nie wiem czy nie lepiej się wstrzymać i nie zrobić od razu całego układu przelotowego

Opublikowano
mega różnicy nie ma, nie wiem czy nie lepiej się wstrzymać i nie zrobić od razu całego układu przelotowego

na filmikach nie uslyszysz tego jak jest w realu :wink: zalezy jakie masz fundusze i jesli bys chcial z kwasa robic przelot to tanio nie bedzie :wink: na weekendzie postaram sie movie zrobic jak to u mnie chodzi :wink:

---------- Post dopisany 02-12-2012 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 19:30 ----------

prosze filmik choc kiepskiej jakosci i cos sie dziwek z obrazem nie zgral :kwasny: troszke mrozik z rana zlapal to bialy dymek leci:decayed: choc ciezko jest na filmiku ukazac dzwiek rzeczywisty,to jest z wkladkami wyciszajacymi jak chcesz to moge zrobic jak chodzi bez wkladek

A4 1.8T 2.5" - YouTube

Opublikowano
mega różnicy nie ma, nie wiem czy nie lepiej się wstrzymać i nie zrobić od razu całego układu przelotowego

na filmikach nie uslyszysz tego jak jest w realu :wink: zalezy jakie masz fundusze i jesli bys chcial z kwasa robic przelot to tanio nie bedzie :wink: na weekendzie postaram sie movie zrobic jak to u mnie chodzi :wink:

---------- Post dopisany 02-12-2012 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 19:30 ----------

prosze filmik choc kiepskiej jakosci i cos sie dziwek z obrazem nie zgral :kwasny: troszke mrozik z rana zlapal to bialy dymek leci:decayed: choc ciezko jest na filmiku ukazac dzwiek rzeczywisty,to jest z wkladkami wyciszajacymi jak chcesz to moge zrobic jak chodzi bez wkladek

A4 1.8T 2.5" - YouTube

Jak byś zrobił na środku rozejście i 2 środkowe to byś nie musiał upychać tych śmiesznych wkładek w końcówki :decayed: ... nagraj jak gada bez :naughty:

Opublikowano

no wiem wlasnie :facepalm: ale czlowiek sie uczy caly czas a to jest temat do przerobienia na wiosne teraz na zime nie chce mi sie dlubac :wink: tylko nie wiem czy jakies przelotowe czy jakies strumiennice co by lepiej wyciszylo bo szczerze bez wkladek to jest masakra :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.