Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd 65535 kontrolka poduszek powietrznych


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano odpalam auto i zauwazylem ze kontrolka od airbag nie zgasla po odpaleniu no to biore kabel i sprawdzam bledy a tam błąd

Sunday, 09 December 2012, 07:58:36:0

VCDS-Lite Version: Release 1.0

Control Module Part Number: 8D0 959 655 J

Component and/or Version: Airbag Front+Seite 1001

Software Coding: 00104

Work Shop Code: WSC 06335

1 Fault Found:

65535 - Internal Control Module Memory Error

00-10 - - - Intermittent

Jest to uszkodzony sterownik ? da sie usunąć jakoś ten błąd ? do tego zapala sie jeszcze na fisie ze jest malo plynu do spryskiwaczy a w zbiorniczku jest max.

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

zrobiłem jeszcze z bloków pomiarowych

8_1193237829.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem ze niby uszkodzony ale mozna wgrac eprom i bedzie trybić. tylko jak to zrobić ? mam kabel diagnostyczny da sie nim to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem , moim zdaniem bład 65535 jest to uszkodzenie wewnętrzne sterownika.

Wyczyszczenie eeprom czy co byś tam chciał robić pomaga tylko na krótko , niestety do wymiany sterownik :kwasny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do tego dochodzi komunikat o malej ilosci plynu do spryskiwaczy a w zbiorniczku jest max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potwierdzam - ten błąd można zrobić bez wyjmowania z autka - np Smokowym crash eraserem - jednak potrafi bardzo szybko wrócić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do tego dochodzi komunikat o malej ilosci plynu do spryskiwaczy a w zbiorniczku jest max.

Czujnik do sprawdzenia albo okablowanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze to przez mróz ten czujnik tak pokazuje. ale mniejsza z tym. na pierwszy ogień chce zrobi te airbagi bo bezpieczeństwo najważniejsze :) samemu nic nie zdziałam w takim razie ? odpiecie aku, sprawdzenie bezpiecznika da coś ?

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

Udało mi sie nagrac to rano jak pojawiła sie kontrolka od poduszek Odpalanie - 14 i airbag :-\ - YouTube czyli najpierw zgasła a pozniej znowu sie zapaliła az do teraz. moze to byc zwiazane ze slabym aku ? jezdze na krótkich odcinkach i nie ma sie kiedy doładować

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

Komunikat z płynem zniknął bo troche jezdziłem a airbag nadal napier... po oczach, jutro jadę na wymiane sterownika mam nadzieje ze pomoże :naughty:

---------- Post dopisany 10-12-2012 at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 16:20 ----------

Sterownik wymieniony błędu brak. Uwalony sterownik.

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszkę airbag restsrterem zrobi się przerabiane u norbiego

---------- Post dopisany 11-12-2012 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2012 at 19:21 ----------

jak jesteś gdzieś z okolic warszawy to podjedź zrobię ci ten błąd a jak nie to 20 będę na trasie warszawa-zakopane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyt. Wcześniejszy mój post :-P

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak nie doczytałem a sterownik twój był ok tylko trzeba go było przywrócić :wink:

no ale tak czy siak ważne że jest ok

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...