Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy taka skrzynia pasuje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam posypala mi si skrzynia- 3 wwo 01j301383s

znalazlem taka od a6 -2 wwo 01j301383r

czy sie nadaje - nie chce pomylek bo wioze to do uk i w razie lipy sami wiecie komplikaCJE

DZIEKI

Opublikowano

co sie stalo ze chcesz wymienic?

gdzie jestes w uk lub gdzie jest auto?

ile zaplaciles lub zaplacisz za skrzynie?

pytam bo moze doradze cos sensowniejszego niz kupno uzywanego multitronica

Opublikowano
  • Autor

skrzynia charczy , wałek nie kreci - macher mówi ze łańcuch ok tarczki pokrzywione ( nie jestem pewny czy się zna)

auto w uk kent

skrzynia ok 3.5 tys zł do tego dwu-masa na wykończeniu (jeszcze nie kupiłem - zastanawiam się czy tak nie sprzedać bo na manual nikt mi tutaj nie przełoży - nie ta liga mechaniorow )

za każdą rada dziękuje i pozdrawiam

Opublikowano

jezeli miltitronic "charczy" to sa dwie opcje,

oczywiscie zalezy jescze jakie to charczenie,

jedna opcja to wyrobiony wielowpust na polosi,

mozesz to sam sprawdzic z pomoca drugiej osoby zagladajac pod auto czy w pozycji D kreca sie polosie a auto nie jedzie

a druga znacznie gorsza dyferencjal w skrzyni jest zmielony co zdarza sie w multitronic-ach, nie czesto ale zdarza sie

nie jezdzisz przypadkiem uzywajac lewej nogi do hamowania?

jezeli dyferencjal jest zmielony to faktycznie nie ma innej opcji jak kupno uzywanej

ale szczerze mowiac lepiej na tym wyjdziesz jak pozbedziesz sie samochodu,

naprawde profesjonalny warsztat nie zrobi tego za mniej niz 1500 funtow,a bedzie to blizej 2000, dolicz do tego jeszcze dwumas,

nie warto

wystaw na ebay.uk, samochody z uszkodzonymi skrzyniami osiagaja chore ceny,

ludzie kupuja w nadzieji ze sa sprytni, zabiora do warsztatu i ze to blachostka w naprawie

tak na marginesie,

rozumiem ze mechanik stwierdzil pokrzywione tarczki?

rozumiem ze rozebral skrzynie?

czyli rozumiem tez ze po raz pierwszy w historii motoryzacji jako ustarke w multitronic-u stwierdzil pokrzywione tarczki, bo nie widzialem i nie slyszalem o takim przypadku

Opublikowano
  • Autor

skrzynia już wyjęta i pierwszej opcji chyba nie sprawdze , moze byc to ten dyfer bo oleju było jak na lekarstwo

nie uzywam lewej nogi do hamowania

moj "profesjonalny" warsztat zmieni mi skrzynie i dwumase za 300 funa ale mimo wszystko koszty mogą mnie podlamać więc poważnie zastanawiam sie nad ebayem

na marginesie mój mechenik miał w tip troniku tarczki pokrzywione pewnie dla tego dojżał zawirowania w moich hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.