Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po odpaleniu przez chwile chodzi nierowno


szeryf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj rano zauważyłem, że musiałem chwilkę dłużej kręcić rozrusznikiem, żeby silnik opalił, ale po odpaleniu było oki. Jak dojechałem do pracy (tylko 6km, więc silnik nie zagrzał się do końca) zgasiłem go, i odpaliłem jeszcze raz. Przez ok 2s po odpaleniu chodzi nierówno, potem obroty się stabilizują i chodzi normalnie. Odpalałem tak kilka razy, i było tak samo.

Muszę jeszcze sprawdzić jak będzie po całkowitym zagrzaniu.

Mam dostęp do vcds, więc coś tam mogę sprawdzić, tylko co? :)

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:12 ----------

Jak auto postało parę godzin pod pracą to po odpaleniu chodzi normalnie. Dojechałem do domu, zgasiłem, odpaliłem jeszcze raz, i znowu trochę nierówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kolego cos z paliwem nie halo. Znajomy miał taka sytacje, niby zatankowal na BP ale miał cieżej odpalić i jakby troszeczke opadła na mocy. I tez cos wspominal ze mu chwilami plywaly ovroty. Wiem ze zatankowal v-power z schella, poźniej jeden z dodatków do paliwa liqui moly i przeszły objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega mowi paliwko moze byc mieszane z woda delikatnie i sie dusi ja mam tez cos takiego tylko ze u mnie po wymianie rozrzadu mam rozkrecony napinacz paska klinowego na alternatorze i wiskoze luzna to ja mam tez cos takiego....(tylko u mnie to mechanik był taki solidny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... wcześniej tankowałem na shellu, o dwóch tankowań na BP, może trzeba wrócić na shell? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego co sie na poslikich stacjach nauczylem juz po sciagnieciu samochodu laweta na warsztat :kwasny: to ze tankowanko tylko na Schell i Orlen i powiem szczerze zawsze v-power, albo verva :decayed: ceny co prawda są większe ale koszta też potem nie są male. A i od czasu do czasu środki z ww firmy i wszystko działa. Co do mechaników i rozrządu to powiem krótko po wymianie rozrzadu robiłem wirus u Aliego i powidzialem mi że na wykresie cos mu sie nie podobało i mi rorzad poprawil bo byl przestawiony. Pojechalem do mechanika z ta wiadomoscia, a on że absolutnie ze on robi na blokadach i ze wzyciu. Wiec to zawsze należy dobrze sprawdzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...