Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Różnice miedzy lampami


radzisz22

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jak pisałem wczesniej chciałem skompletować lampy po liftingu. kupiłem jedną boscha a 2 valeo myślałem, że bedą jednakowej wysokości jednak się myliłem. mam pytanie teraz. jak będe kompletował 2 sztukę -valeo to mam zwracać uwage ,czy jest pod zwykła soczewke czy pod ksenon .nie chce kolejnego bledu ,że kupie zwykla valeo a okarze się że jest inna niż valeo pod ksenon a mam i potrzebuję valeo pod ksenonki. prosze o odp i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, bardzo zadko spotyka sie valeo z ksenonem. Najczesciej soczewka jest pod h7 ale to nie problem, HID-y posiadaja zarniki przystosowane do gniazda h7. A jezeli juz bardzo bedziesz chcial aby to byl gotowy zestaw kenonowy to na kloszu bedzie pisac chyba d2s., gdzies na forum byl link do oznaczen homologacyjnych na kloszach ale nie moge znales :(:embarrassed: tam wszystko pisalo. Najlepiej kup druga taka sama jak masz aby sie nie okazalo potem ze masz jedna pod xenon a druga na h7. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lampy zmienione na valeo i w miejscu gdzie jest soczewka oznaczenia sa h7 oraz d2s. Wszystko wiec zalezy od soczewki która jest zamontowana w lampie bo jak wiadomo do d2s jest inna soczewka oraz do h7 też jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak kupujesz uzywana valeo pod xenon ma ona wyciętą dziurę pod spodem na przetwornicę. :)

Po drugie zobaczy czy końcówki przewodów na zrówki są na H7 :th:

Proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za info no rzeczywiscie w mojej lampie valeo pod ksenon na dole jest miejsce na przetwornicę:) moze ktos sie skusi na lampę boscha?tanio oddam:)[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 23:50 _________________________________________________mam jeszcze jedno pytanie czy lampa valeo pod ksenon rozni sie z przodu wizualnie od valeo zwyklej i czy zwyklej nie przetopi ksenon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie czy lampa valeo pod ksenon rozni sie z przodu wizualnie od valeo zwyklej i czy zwyklej nie przetopi ksenon?

nie one są takie same, jedyna różnica to soczewka. I nic nie przetopi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...