Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Audi A4 B6 W h i t E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2672088951_3.jpg

2672088951.jpg

Audi A4 B6 2004 rok 1.9 TDI 130 KM

XENONY,SKRZYNIA MULTI, KLIMATRONIC ,NAVI W ZEGARACH, SYSTEM BOSSE

KOŁA 225/35/R19 PRZÓD

235/35/R19 TYL

PLANY :

TEN SEZON GWINTY

MALOWANIE DACHU-CZARNY

ZALOZENIE ELEMENTOW OD S-LINE

ZMIANA OKLEJENIA SZYB NA ODCIEN CIEMNO ZIELONY

ZMIANA FOTELI NA FOTELE RECARO

ZMIANA TAPICERKI OD S-LINE

Opublikowano

a się rozspisałeś :whistling: dekle wymienić a poza tym fajna :wink:

Opublikowano

Aż się prosi o dymione kierunki

Opublikowano
  • Autor

a co tu pisac ? :) 1.9 tdi 130 KM jak widac biala rok 2004. brak skór , miltitronic ,klimatr., system bosse , navi w zegarach .

no trzeba zmienic , ale chyba tylko naklejki przekleje. :)

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

ktore? boczne ?

Opublikowano

Tak

Walnij opis auta w pierwszym poscie, plany itp.

Opublikowano
  • Autor

w sumie kierunki jak kierunki ale gwinty to by sie przydaly z pewnoscia.teraz ma tylko zawieche od s-line czerwone amory

Opublikowano

no to jak nie wiesz co tu pisac to watek do zamkniecia

fajne ramki :facepalm:

Opublikowano
no to jak nie wiesz co tu pisac to watek do zamkniecia

fajne ramki :facepalm:

dokladnie kolego uzupelnij watek do wstawiania samych fot jet imageshack.us :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Prosze :)

Opublikowano

Nie brzydka choć ja za białym nie przepadam na samochodach, chyba że ostrym zestawieniu z innymi kolorami ale to ja. :DOprócz tego spoko, zobaczyłbym chetnie więcej zdjęć, może tez środek:)

Opublikowano
  • Autor

Srodek orginal jak narazie .aktualnie fotek nie mam

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

a MOZE WY MACIE JAKIES CIEKAWE POMYSLY CO NA ZROBIENIE TEJ AUDI ???

Opublikowano
  • Autor

a moze cos w tym kierunku ????????????

bez_tytu_u.jpg

bez_tytu_u1.jpg

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

na tym drugim zdjeciu audi ma taka dokladke zderzaka na dole wiecie gdzie to mozna dostac ? czy trzeba jakos kombinowac samemu?

Opublikowano

o z cupry

Opublikowano

ja ci moge taka dokladke zalatwic

a co do wygladu takiego jak na tych 2 fotach to musial bys sporo wydac PLN-ów ale trzymam kciuki

bialy kolor dobry do rezania :thumbup1:

Opublikowano

nie to:wink:

Opublikowano
  • Autor

a ile pln-ow dla ciebie za dokladke? no licze sie z kosztami ale tez chce miec porzadna furke. mam nadzieje ze sie uda.

Opublikowano

to jest to kupuj bo cena dobra u mnie kolo 240zl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.