Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Multitronic-VAG- 18201-czujnik 2 prędkości wyjściowej skrzyni biegów[G196]


mita86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od 2 tygodni jestem posiadaczem B6 AVF 1.9TDI 131 , ogólnie auto jeździ super , jestem po wymianie rozrządu , filtrów ,świec ...Od jakiegoś czasu zauważyłem ,iż auto po wrzuceniu na D stoi w miejscu bądź bardzo wolno się ślimaczy do przodu i przez co reaguje później na gaz ,generalnie nic nie szarpie i jedzie płynnie (bardzo rzadko czuć lekkie szarpinięcia ale to raczej przy wyższej prędkości ) .Przy wrzucaniu na R wszystko jest ok , autko płynnie się cofa .Po podłączeniu do kompa wyszedł błąd - 18201-czujnik 2 prędkości wyjściowej skrzyni biegów[G196] P1793-000- brak sygnału .Pytanie do bardziej doświadczonych i oblatanych w temacie czy wiecie z czym mam doczynienia ? Jestem jeszcze przed wymianą oleju w skrzyni - jeśli są osoby z trójmiasta które poleciłyby mi jakiś warsztat gdzie można to solidnie zrobić byłbym wdzięczny dodatkowo .Początkowo myślałem ,że może to być ta adaptacja ,ale robiłem wg instrukcji na forum i dalej to samo.Wersja sterownika skrzyni 8E2910155B .Z góry dziękuje za jakiekolwiek sugestie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...