Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modelarstwo kolejowe


marekg

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Zajmuje się ktoś modelarstwem kolejowym? Mnie się ostatnio przypomniały stare czasy i stare kolejki. Tak naprawdę dopiero na stare lata udało mi się wygospodarować trochę kasy na zrobienie czegoś z dziecięcymi marzeniami. Zaczynam zbierać graty i jestem ciekaw czy mamy na forum więcej osób , robiących cokolwiek w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawa zabawą, ale jak sobie odświeżyłem ostatnio wiedzę w temacie to zbladłem. Za dzieciaka faktycznie, traktowało się to jako zabawę, a pokolenie moich rodziców to już całkiem. A tak naprawdę jest to niezła i droga zabawa ale dla dorosłych. Ale patrząc na niektóre makiety i sposób w jaki odzwierciedlają rzeczywistość....ech. Sam postanowiłem coś zbudować, narazie jest to etap planów co i jak. Wybór epoki, taboru i tak dalej... zabawa na całe życie. Pierwsze graty już nawet leżą w domu. Mam kolegę w pracy, który razem ze swoim nastoletnim synem kontunuują budowę makiety rozpoczętej jeszcze przez jego ojca 30 lat temu. Szok po prostu. Ale ile dziesiątek tysięcy w to wpuścili to nawet nie podejmuję się liczyć. Ale chyba trzeba mieć w życiu taką odskocznię, nawet jeśli z zewnątrz wydaje się infantylna, żeby nie zwariować w tym posranym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...