Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.8T] 8E 2003Pytania dotyczace silnika pracy silnika


Westhub

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytan, mianowicie,

1. jak silnik pracuje i odkrece korek wlewu oleju to dmucha stamtad tak huhuhuhu...czy tak jest normalnie? W oplu nie dmuchalo v6, w skylinie to nawet nie pamietam...

2. W okolicy turbo slychac na wolnych obrotach takie ciche zzzzzzzzzzzzzzzzz....czy tak ma byc?

3. Jak u was pracuja wtryskiwacze? czy slychac je nieco bardziej niz szum walkow rozrzadczych? U mnie jest takie tykanie, nieco glosniejsze niz w V6 mialem.

4. Po ok 5000 km przejechanych od wymiany oleju spadlo niecale 1/4 na bagnecie...bylo full do zagiecia a teraz jest tuz nad tymi kropkami. Jakie jest normalne zuzycie oleju w tym aucie? jaki olej powinno sie lac?

Dziekuje za odpowiedzi i pomoc

Westhub

edit by Murzyn:

1. Prosze przeczytac regulamin!!

2. Nazwac temat tak jak powinien sie nazywac http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3840

3.ze zmaina tematu prawie Ci sie udalo...poprawie...zapomniales jeszcze o pkt1

[ Dodano: 05-12-2006, 22:02 ]

ok ok, murin...ale nikt mi jeszcze nieodpowiedzial kurde...szukajka ciezko cos wyszukac w tak sophisticated topic...

4.Prosilem o zapoznanie sie z regulaminem kilka razy....wyslalem PW z info o pkt1 reglaminu linkiem do NEWBIE... co jeszcze mam zrobic zebys zwrocil uwage na podstawowe zasady uczestnictwa w zyciu forum?? Wyrozumialosc ok...ale bez przesady Moze 1 ostrzezenie pomoze...bo kolory mi sie koncza ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jak mam ci odpowiedzieć na pytanie " jak silnik pracuje i odkrece korek wlewu oleju to dmucha stamtad tak huhuhuhu...czy tak jest normalnie?" ?? :mrgreen:

powiem tak - mnie też dmucha tak huhuhuhuhuh :twisted:

pytanie drugie o ciche zzzzzzzzzzzzz..... u mnie jest to ciche brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :razz:

That's f'ckin sophisticated topic...All depends how you hear shit... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...