Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronik 4 sekundowy sygnał i miga kontrolka nie dziala co jest??


piotraudi

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM dziś rano po wejściu do auta i po wrzuceniu wstecznego w parktronik wydał z siebie ok 4 sekundowy ciągły sygnał i zamilkł a kontrolka na przycisku parktronika cały czas miga i tak jest za każdym razem kiedy wrzucam wsteczny lub samemu załączam parktonik .Sygnał nie pochodzi z głośnika lecz z bagażnika po stronie kierowcy Parktronik nie raguje na zbliżanie z przodu lub z tyłu .Bede wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Witam wszystkich. Również chciałbym sie podpiąć pod temat z tym że, u mnie raz działa parktronik poprawnie a czasami sie coś rozłącza nie wiedząc czemu i jest ten kilku sekundowy piszczący sygnał wrzucajac bieg R. Sprawdziłem głośniczek tzn. jego podpięcie do wzmacniacza i wtyczka siedzi dość mocno. CVhciałbym tym samym sprawdzić może podłaczenie czujników do modułu/sterownika?? bo skoro raz działa a raz nie, to nie do końca wydaje mi się że, problemem jest czujnik. Tylko gdzie ten moduł jest ulokowany w samochodzie? może mi ktoś pomóc w tym temacie? Co jeszcze sprawdzić przed wymianą czujników?

Posiadam AUDI A4 B7 AVANT 2006 r 2,0 TDI

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie czyjnika i spokoju mam to samo zazwyczaj rano ,w deszczu lub po nim,samemu lałem wode na każdy czujnik aby sprawdzić który szfankuje bo nie wiem jak to sprawdzić na vagu niestety bez rezultatu.po PODEJŚCIU DOTKNIECIU każdy czujnik cyka a jednak któryś odmawia posłuszeństwa a wymienić czujnik to jest troszke roboty szczególnie z tytłu masakra

---------- Post dopisany 28-12-2013 at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 14:47 ----------

mam blad 01543 niby glosniczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...