Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stłuczka - brak notatki policji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy te przepisy z podpiętego tematu zawierające kruczki prawne są aktualne ?

Jeszcze nie przekopałem się przez wszystkie, ale np mój samochód wczoraj miał stłuczkę na parkingu.

Gościu uszkodził, błotnik, lampę, zderzak i maskę. Była policja ale żadnej notatki mi nie dali, kazali zgłosić szkodę w ubezpieczalni sprawcy.

Czyli co, nie mogę teraz jechać do salonu Audi na wycenę, ile to będzie u nich kosztować ? I czy w ogóle coś takiego mi wydadzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy te przepisy z podpiętego tematu zawierające kruczki prawne są aktualne ?

Jeszcze nie przekopałem się przez wszystkie, ale np mój samochód wczoraj miał stłuczkę na parkingu.

Gościu uszkodził, błotnik, lampę, zderzak i maskę. Była policja ale żadnej notatki mi nie dali, kazali zgłosić szkodę w ubezpieczalni sprawcy.

Czyli co, nie mogę teraz jechać do salonu Audi na wycenę, ile to będzie u nich kosztować ? I czy w ogóle coś takiego mi wydadzą ?

policja nie ma obowiazku wydawania Tobie notatki, moze Ci podac nazwe ubezpieczalni i polise

jesli w salonie nie naprawiasz to watpie ze ci zrobia kosztorys

koszt u nich mysle 34 tyzł- smieszne pytanie, poczekaj na kosztorys to zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja nic Ci nie wydaje w takiej sytuacji. Zgłaszasz tylko szkodę u ubezpieczyciela sprawcy kolizji i czekasz na wycenę i jeżeli kwota jest zbyt niska i Ci nie odpowiada to możesz zawsze wybrać opcję bezgotówkową i wstawić samochód do ASO. W takiej sytuacji będziesz miał naprawiony samochód, a serwis już sam rozliczy się z ubezpieczycielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...