Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Nawigacją i aktualizacją softa


amg86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam następujący problem z aktualizacją nawigacji i ew spolszczeniem jej. Po wypaleniu wg instrukcji zawartych na forach wypaliłam płytę z aktualizacją nawigacji, kiedy w czerwonym menu daje "update" wyskakuje info że nie ma plików do zaktualizowania. Nie idzie sprawdzić wersji softu - wg forum powinnam iść tą ścieżką ->Menu CAR, a nastepnie wybrać Settings i dalej Version, i odczytać to co pisze w linijce SW - klikając settings wyświetla mi się komunikat "No further settings available for the Car menu".

Po wejściu w czerwone menu serwisowe po kombinacji klawiszy SETUP>>RETURN>>CAR wyświetla się takie coś:

Train Version P0022

MU Softtware 0047

Po rozmowie z ASO Audi dowiedziałam się że muszę zaktualizować MMI i dopiero potem spolszczyć i zaktualizować soft koszt 1600 zł.

Po wizycie u elektryka "bawiącego się" w takie sprawy okazało się że nie mam zmieniarki, dysku twardego ani nawigacji w schowku. Pan z ASO twierdzi że to niemożliwe, cóż nawigacja działa bez zarzutu tylko ma nieaktualne mapy.

Zostaje mi tylko ASO czy zainwestować w własny VAG?

z góry dziękuję za jakieś sugestie :)

zdj_cie.jpg

zdj_cie1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tym mmi 3g low bo ja sciągnołem z netu mmi 3g 2012 . Mam obecnie 2010. Wrzuciłem wypalona płytkę i nawigacja zapytała czy zrobić upgrade do 2012 potwierdziłem po czym po chwili dostaje komunikat: no update device found. Doradzcie coś co mogę zrobić. Mam nawigacje 3g bez hdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

mam te sam temat. Skrot SETUP + RETURN daje mi to co koledze powyzej czyli TRAIN VERSION: P0022 / MU SOFTWARE 0048

Chciałbym zaktualizowac i soft i mapy w dalszym kroku. Jak to zrobić?

Przewetowałem temat: Aktualizacja MMI 3G - wersje softów Basic oraz High kolegi WRC LAGUNA ale nic nie działa jak powinno

Uprzejmie proszę o wskazówki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...