Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szarpanie brak mocy...


karaluuch

Rekomendowane odpowiedzi

po ponad roku przerwy przeboje z moja audi ciag dalszy prosze o pomoc.... wiec

problem polega na tym, ze moja audi nie ma mocy... kompletnie nie ma sily ciagnac a jak juz ciagnie to przerywa, drgania pedalu gazu, wajchy zmiany biegow tak jakby nie palila na dwa gary... zamowilem swiece kable i filr paliwa najwyzszej jakosci... szarpanie przerywanie jest co sekunde przy wiekszym wysilku silnika tzn. pod gorke itp zz gorki jedzie tez oslabiona ale da sie przezyc... jako ze wczoraj wracam z niemiec przejechalem okolo 700km z taka wada i dodam ze pod gorki to tira nie moglem wyprzedzic... moze ktos podpowie co moze byc przyczyna jeszcze oprocz kabli swiec i filr paliwa? na 5 przy okolo 55km na godz przy dodawaniu gazy przez osttnie tyg mialem jedno szarpniecie ale to chyba takie "naturalne" na hamowaniu biegiem juz cos zaczynalo jakby ja stopowac i przy deikatnym gazie... przy odpalaniu nie zawsze lecz czasem to wariowaly obroty i skakalo tak dziwnie od nawet 300 do 1200 po lekkim dodaniu gazu sie ustabilizowalo,... tak to wyglada i prosze o opinie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie i wlasnie utwierdziles mnie w slowach mojego znajomoge... tez tak powiedzial... jutro sprawdze...

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 16:22 ----------

swiece hu... strzelil... ufff!!!! temat out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...