Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak mocy po wymianie szklanek


marzec39

Rekomendowane odpowiedzi

po wymianie wałka i szklanek samochód jest mułowaty, obrotomierz dochodzi do 3tys i się zatrzymuje jak by zaplon odcinało po paru sekundach rwie normalnie jak przed wymiana wałka i szklanek na postoju jest tak samo. Pomóżcie

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Dodam że po odłączeniu wężyka od egr normalnie i płynnie wkręca się na obroty czy w nim może tkwić problem miał już ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czym zrobić do diagnostyki posiadam autocoma dziś po przejechaniu 500 metrów samochód zgasł zgasło po kilku próbach odpalenia żadnej reakcji odstał 20 minut zapaliło po podłaczeniu komputera był błąd czujnik predkości własnej pojazdu.zastanawia mnie że przed wymiana szklanek i wałka wszystko było dobrze ręce już mi opadaja.

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

Mam coś takiego do diagnostyki od niedługiego czasu nie wiem czy tym da się zrobić logi.

AUTOCOM CDP+ 3W1 CIĘŻAROWE OSOBOWE 2013 Najnowszy (3118942698) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

po wymianie szklanek wałka auto chodzi o wiele lepiej tyle że nie ma czym jechać obrotomierz dochodzi do 3tyś i stop potem coś puści idzie jak rakieta dziś ujechałem 500 metry zgasł po paru próbach odpalenia dałem sobie spokój ale odstał 20 minut zapalił z kopa ranne odpalenia też są kiepskie łapie za 3,4 razem po podpięćiu kompa wyskoczył bład czujnik prędkośći własnej pojazdu już mi to audi bokiem wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklanki nowy wałek już znalazłem przyczyne sprzedali mi nie takie szklanki uznali mi 100% gwarancji do PD idą inne z zewnątrz niczym się nie różnia po przejechaniu 100km wałek i szklanki w opłakanym stane wałek poszedł do polerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...