Skocz do zawartości
IGNOROWANY

falujace obroty


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki o to problem, ze po odpaleniu auta obroty czasem faluja do 1200, drugi problem taki ze jak odpalam silnik do wskakuja tez obroty na 2200 i sie trzymaja tak z 10sekund po czym spadaja, robi mi sie tak od roku wczesniej raz na 3mc a teraz raz na tydzien:kwasny: troche nie halo jak na zimnym silniku po odpaleniu odrazu auto tak wskakuje na obroty, szkoda turbo:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut sprawdź pompki Vagiem jakie podaja wartosci. Być może ecu podaje za wysoką dawkę paliwa na start , więc sprawdź czujnik temperatury g62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut sprawdź pompki Vagiem jakie podaja wartosci. Być może ecu podaje za wysoką dawkę paliwa na start , więc sprawdź czujnik temperatury g62

ok dzieki za info, sprawdze to za jakie 2mc dopiero, przed softem tez mi sie tak robilo i mialem robione logi i nic nie wyszlo nie tak. Zobaczymy co pokaze vag

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 18:20 ----------

Panowie po przekreceniu zaplonu kontrolka od grzania swiec gasnie po jakis 10-15 sekundach, troche dlugo sie grzeja jak na te pore roku:kwasny: swiece do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...