Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi a4 b6 1.8t quattro skrzynia GJW


verbel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam audi ze skrzynia GJW 02x. Chyba się kończy powoli 1bieg gdyż jest słyszalny przy przyspieszaniu, tak od 1500 rpm. Wszytkie inne ciuchutkie, wiec wykluczam łożysko.

Pytanie czy ktoś znalazł kiedyś wyjscie? Wałek od ASO pewnie bedzie mega $$$, może regeneracja?

Jak narazie jest to jedyny mankament mojego auta.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany 09-04-2013 at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 13:01 ----------

ETKA pokazuje ze jest to część 01X311105, niby jest tez częścią skrzyń 6 biegowych FWD, może to jest jakieś wyjście zamiast kupować nowego wałka. w ASO powiedzieli 2050 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę jedną rzecz ze raz rozebrana skrzynia juz nigdy nie bedzie cicha. Też mam dylemat ze swoją skrzynią a mam GDU tyle ze u mnie 2 bieg swiruje i wibruje :kwasny: ale zostawiam ten temat bo szkoda pakować kase, a jak sie wysypie to wtedy zrobie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest to jakaś myśl, na razie wycisnolem XSADO i zmieniłem olej na nowy, może coś pomoże, jak nie to zobaczymy, może być tak ze jeden ząb się po prostu złuszczył a nie ukruszył, a z tym to da rade jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego da rade jeżdzić tylko jak długo? Miałem to samo najpierw głośna jedynka potem stuki na jenynce aż nie wytrzymałem bo było tak głośno że szok,niby na jedynce się nie jeżdzi ale strasznie mnie to denerwowało i postanowiłem coś z tym zrobić.Powodem był złamany jeden ząb pierwszego biegu.Naprawa?Wogule nie opłacalna koszt taki że szok a mam troche starsze auto od Twojego.Kupiłem urzywkę ,wymieniłem i jest super ,nastała cisza .Całkowity koszt czyli skrzynia, wymiana ,oleje 1200pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdziłem rok na głośnej jedynce nie było to zbyt irytujące aż zaczeło stukać i to już było mocno wkurzające i postanowiłem to naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo głośną jedynke zauważyłem ja oddałem radio do naprawy,ale póżniej już i radio nie pomagało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...