Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Zaprogramowanie przycisków do otwierania bramy i garażu


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem nie posiadam polskiej instrukcji obslugi do audi a4 b8 (ta ktora posiadam jest po francusku) i nie wiem jak zaprogramowac przyciski do otwierania bramy i garazu, u mnie one znajduja sie przy lusterku srodkowym (centralnym), jezeli ktos mial z tym do czynienia to prosze o pomoc, pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem instrukcje po polsku i nic, bylem w serwisie 2 razy, powymieniali chyba wszystko od tego systemu i nic, u mnie w domu jak i u rodzicow samochod przyjmuje kodowanie, ale dalej nie otwiera bramy ani garazu, zaznacze ze u mnie brama i mechanizm garazu jest od innego producenta[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:03_________________________________________________

dołanczam sie do tematu mam ten sam problem i nie wiem jak to zakodowac

jak chcesz to zrobie Ci skan z instrukcji i sprobujesz u siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np u moich rodzicow brama jak i mechanizm garażu jest producenta Wiśniowski i ogólnie nawet jest problem z zakodowaniem samochodu w oba sygnały, natomiast u mnie producenta nie pamiętam, ale za to audi koduje się bez problemu, tak czy tak nie działa i tu i tu, serwis rozlozyl juz rece bo wymienili co sie dalo i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem instrukcje po polsku i nic, bylem w serwisie 2 razy, powymieniali chyba wszystko od tego systemu i nic, u mnie w domu jak i u rodzicow samochod przyjmuje kodowanie, ale dalej nie otwiera bramy ani garazu, zaznacze ze u mnie brama i mechanizm garazu jest od innego producenta[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:03_________________________________________________

dołanczam sie do tematu mam ten sam problem i nie wiem jak to zakodowac

jak chcesz to zrobie Ci skan z instrukcji i sprobujesz u siebie

o super to wyslij mi bo ja nawet nie wiem jak sie do tego zabrac [email protected] probowalem najpierw rozkodowac bo gdzies wyczytalem ze trzeba przytrzymac dwa zewnetrzne przyciski i podobno mrugnie jakas dioda:) nie wiem gdzie ale mi nic nie mruga wiec nie mam pojecia jak ugrysc temat. czekam na instrukcje zatem. ps a ile kosztuje instr. chetnie bym tez chyba zakupil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...