Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Zaprogramowanie przycisków do otwierania bramy i garażu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem nie posiadam polskiej instrukcji obslugi do audi a4 b8 (ta ktora posiadam jest po francusku) i nie wiem jak zaprogramowac przyciski do otwierania bramy i garazu, u mnie one znajduja sie przy lusterku srodkowym (centralnym), jezeli ktos mial z tym do czynienia to prosze o pomoc, pozdrawiam :a4fan:

  • 2 lata później...
Opublikowano

dołanczam sie do tematu mam ten sam problem i nie wiem jak to zakodowac

Opublikowano
  • Autor

zakupilem instrukcje po polsku i nic, bylem w serwisie 2 razy, powymieniali chyba wszystko od tego systemu i nic, u mnie w domu jak i u rodzicow samochod przyjmuje kodowanie, ale dalej nie otwiera bramy ani garazu, zaznacze ze u mnie brama i mechanizm garazu jest od innego producenta[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:03_________________________________________________

dołanczam sie do tematu mam ten sam problem i nie wiem jak to zakodowac

jak chcesz to zrobie Ci skan z instrukcji i sprobujesz u siebie
Opublikowano
  • Autor

np u moich rodzicow brama jak i mechanizm garażu jest producenta Wiśniowski i ogólnie nawet jest problem z zakodowaniem samochodu w oba sygnały, natomiast u mnie producenta nie pamiętam, ale za to audi koduje się bez problemu, tak czy tak nie działa i tu i tu, serwis rozlozyl juz rece bo wymienili co sie dalo i nic

Opublikowano

zakupilem instrukcje po polsku i nic, bylem w serwisie 2 razy, powymieniali chyba wszystko od tego systemu i nic, u mnie w domu jak i u rodzicow samochod przyjmuje kodowanie, ale dalej nie otwiera bramy ani garazu, zaznacze ze u mnie brama i mechanizm garazu jest od innego producenta[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:03_________________________________________________

dołanczam sie do tematu mam ten sam problem i nie wiem jak to zakodowac

jak chcesz to zrobie Ci skan z instrukcji i sprobujesz u siebie

o super to wyslij mi bo ja nawet nie wiem jak sie do tego zabrac [email protected] probowalem najpierw rozkodowac bo gdzies wyczytalem ze trzeba przytrzymac dwa zewnetrzne przyciski i podobno mrugnie jakas dioda:) nie wiem gdzie ale mi nic nie mruga wiec nie mam pojecia jak ugrysc temat. czekam na instrukcje zatem. ps a ile kosztuje instr. chetnie bym tez chyba zakupil

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.