Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pompowtryski i wątpliwy mechanik.


djdrix1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie oddałem jakiś czas temu a4 b7 2005 do gościa z Lubasza 60 km od poznania by wymienił pompę oleju na zregenerowana, wymiana poszła powiedzmy sobie w miarę sprawnie. Podczas wymiany okazało się że czegoś tam nie można odkręcić i za wyjecie silnika doliczyli sobie 300zł. samochód oddawałem w momencie gdy miał takie momenty w których całym samochodem drgało tylko i wyłącznie na postoju.. już po wymianie dowiedziałem się że mam kiepskie 2 pompo wtryski i wymienił mi za 700zł dwie sztuki na używane na 1 i 4 cylindrze. nie zdążyłem dojechać do domu i się okazało ze samochodem trzęsie już na każdych światłach a przy 1800obrotow samochód wpada w jeszcze większe drgania, (widać jak gałka zmiany biegów lata) Dzisiaj zawiozłem samochód ponownie do gościa, sprawdzają przy mnie vagiem i mówią mi ze najprawdopodobniej przyczyna 3 pompo wtrysk jest przyczyna, ale już powiedzieli że jak się nie unormuje to będę musiał u nich wszystkie wymienić.. czy to nie wygląda trochę na wciskanie mi pompo wtrysków za wszelka cenę. zaznaczam że zawożąc do nich miałem sporadyczne drgania na światłach, a teraz z 2 niby to sprawnymi mam non stop drgania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...