Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felga 18 jaki największy profil opony w quattro ?


Łęga

Rekomendowane odpowiedzi

profil 40 dla każdej szerokości oznacza inną wysokość opony ;) więc to zależy czy 205 , 215, 225, 235 ?

więc dla 205 wysokość opony masz: 82mm

a dla 235 wysokosc opony masz: 94mm , a to juz 2 cm na średnicy więcej niz przy 205/40 więc wcale nie malo.

a po za tym jak chcesz wysoką oponę to po co 18 tki ? kup 16 tki i będziesz miał komfortowo, bo niestety ale jak na 18 wsadzisz wysokie opony to będzie wygladał jak jakis Allroad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profil 40 dla każdej szerokości oznacza inną wysokość opony ;) więc to zależy czy 205 , 215, 225, 235 ?

więc dla 205 wysokość opony masz: 82mm

a dla 235 wysokosc opony masz: 94mm , a to juz 2 cm na średnicy więcej niz przy 205/40 więc wcale nie malo.

a po za tym jak chcesz wysoką oponę to po co 18 tki ? kup 16 tki i będziesz miał komfortowo, bo niestety ale jak na 18 wsadzisz wysokie opony to będzie wygladał jak jakis Allroad :wink:

16 mam na zimie :P

Widzisz nie sprecyzowałem się, zapomniałem, że jakoś to się tam rozkłada planuje 225 szerokość i jaka wysokośc maxymalnie się zmieści ?

Już miałem auto na 40profilu fajnie felga wygląda, ale tragicznie się jeździ. Więc jakby dało się większą zmiescic to super, a jak nie to trudno :decayed:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem auto na 40profilu fajnie felga wygląda, ale tragicznie się jeździ. Więc jakby dało się większą zmiescic to super, a jak nie to trudno :decayed:

to sprzedaj 18 bo to nie koło dla Ciebie:wink: 225/40 to jeszcze nie nalesnik:wink:

Oryginalne felgi opony 18" Audi A8 D3 okazja! (3169828185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

235/55:grin: bedzie 18 i bedzie komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...