Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swiatla stopu (bez trzeciego) wlaczaja sie same przy zamknietym aucie, gasna przy otw


szeryf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kilka dni temu po otwarciu garażu zauważyłem że świecą się tylne światła STOP. Po otwarciu auta pilotem światła zgasły. Dzisiaj sytuacja się powtórzyła, świecą tylko stopy w lampach, trzeci stop nie świeci, zgasły po otworzeniu auta. Lampy były dość ciepłe, więc już chwilę świeciły. Oczywiście po zamknięciu auta nie świecą, więc nie wiem kiedy i dlaczego się zapalają. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Jakby to był włącznik pod pedałem hamulca, to chyba trzeci stop też by świecił?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to auto gubi mase, po prostu moze brakowac autu masy wtedy takie hocki klocki wychodza, sprawdz dokladnie podlaczenia lamp potraktuj je kontaktem, i podzukaj gdzies przy silniku do budy powinien byc taki gruby przewod masowy przeczysc go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy włącznik świateł załatwił sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2014 o 15:33, szeryf napisał:

Witam,

Kilka dni temu po otwarciu garażu zauważyłem że świecą się tylne światła STOP. Po otwarciu auta pilotem światła zgasły. Dzisiaj sytuacja się powtórzyła, świecą tylko stopy w lampach, trzeci stop nie świeci, zgasły po otworzeniu auta. Lampy były dość ciepłe, więc już chwilę świeciły. Oczywiście po zamknięciu auta nie świecą, więc nie wiem kiedy i dlaczego się zapalają. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Jakby to był włącznik pod pedałem hamulca, to chyba trzeci stop też by świecił?

Pozdrawiam

Mam dokładnie ten sam problem.  Po wymianie włącznika juz nie miałeś więcej tego problemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...