Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] wyświetlacz temperatury miedzy zegarami


pawel42560

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko moja wersja a4 1999 czyli pierwszy rok po liftingu mam zegary ubozszej wersji bez temp oleju i ladowania akumulatora i bez centralnie umieszczonego wyśw. komputera, sa tylko zgrupowane kontrolki po środku na górze a na dole dwa wąskie miejsca na wyświetlacze. czy ja tam nie powinienem miec wyśw temperatury zewn. czy to nie bylo dostepne w kazdym modelu? jak tak to co moze byc przyczyna ze nie dziala?

dzieki bardzo i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była to opcja :wink4: chyba był podobny temat :gwizdanie:

a tu masz jak to zrobić samemu http://www.a4-klub.pl/smf/oryginalny_termometr_w_liczniku-t8481.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest klima i czujnik, jest wyświetlaczi z dwoma paskami i jest podłączony ale temperatury nie pokazuje. Przeglądne jeszcze tą kostke obok pojemniczka oleju. Vag-iem Sprawdzałem między innymi klime i błędów nie ma więc czujnik chyba jest OK. Od dawna ten wyświetlacz nie dawał mi spokoju A może kakaś rada????? Dodam że moja "czwóreczka" to też AFN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja też mam model po liftingu :), bez pełnego komputera :(... Ale temperature mi wskazuje :naughty:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś słyszałem że czujnik od wskazania temperatury to nie ten co jest przed chłodnicą (od klimy) tylko ma być osobny. :shocked:

To prawda? Może tak być? I podobno jak się podepnie pod ten od klimy to straszne bzdury pokazuje. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóz, własnie ten czujnik który jest przed chłodnicą, to czujnik temperatury zewnętrznej :>...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, najprosciej to podlaczyc vaga i zorobic test zegarow, a jak nie to wyciagnij zegary i bedziesz widzial czy jest tam cos, jezeli nie bedzie to bedziesz mial puste miejsce, jezeli bedzie to bedzie tam czarny wysiwietlacz i wtyczka czarna skladajaca sie z 8 pinow o ile dobrze pamietam, jezeli chcesz sobie to wyrezac, to mam taki na sprzedaz, dzialajacy, z moich starych zegarow. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...