Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] klmatyzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś prawdopodobnie skończył mi się czynnik w klimatroniku(daje ciepłe powietrze)czy ktoś moze mi "naświetlić" z jakimi kosztami musze sie szykować,to moje 1" bryka" z klimą i nie jestem zorientowany specjalnie.Wiem że do tego trzeba doliczyć odgrzybianie-w sumie ile to może kosztować?

Opublikowano

czynnik chłodzący tak sam z siebie się nie kończy :decayed:... albo masz nieszczelny układ, albo sprężarka pada :confused4:...

Bez zakładu od klimy, się nie obejdzie :>.......................

Opublikowano

Nabicie klimay różnie kosztuje, ale tak średnio to chyba 100-150 PLN

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za podpowiedzi,sam zastanawiam sie co mogło sie stać,skorzystałem z wypowiedzi ze starszych wątków i zastosowałem je w mojej "perle".Wyobrazcie sobie zadziałalo-klima pochodzila troche na zamkniętym obiegu i na drugi dzień zadziałala jak "ksiązka pisze"!Prawdopodobnie jedna z przepustnic sie chwilowo zablokowała-tak myślę!W kazdym badż razie DZIęKUJE "FORUMOWICZOM" zapomoc i podpowiedzi! :cool1:

Opublikowano

czynnik chłodzący tak sam z siebie się nie kończy :decayed:... albo masz nieszczelny układ, albo sprężarka pada :confused4:...

Bez zakładu od klimy, się nie obejdzie :>.......................

oj kolego zdziwilbys sie, czynnik sie ulatnia przez polaczenia gumowe. dlatego robi sie servis klimy co rok badz najpozniej co 2 lata, taka jest kolej rzeczy, czynnik nie jst wieczny a szkoda :tongue4:

a co do Ciebie Gustaw to zasowaj do serwisu nabij klime i powinno byc ok a wczesniej sprawdz bledy na klimatroniku, jezeli jest zablokowana klapka to klimatronik da Ci o tym znac.

Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

Siemano,jeśli chodzi o klime,to komplet z nabiciem i odgrzybieniem może kosztować nawet 300 zł,ale jak dobrze poszukasz to zmieścisz się w 250 zł.A tak przy okazji to w momencie nabijania jest przeprowadzana próba szczelności,tak że jakby coś było nietak to zaraz ci wykaże.Cały ten proces trwa około godziny.Dobra rada jest taka żebyś znalazł warsztat który oprócz nabijania,zajmuje się także naprawą klimatyzacji,wtedy ewentualne usterki usuną ci na miejscu. :quattro:

Opublikowano

A tak przy okazji to w momencie nabijania jest przeprowadzana próba szczelności,tak że jakby coś było nietak to zaraz ci wykaże.

nie zawsze pozytywny test szczelnosci jest gwarancja szczelnosci, test szczelnosci wkonywany jest do 1bara a sprezarke generuje wieksze cisnienie, nie pamietaj juz dokladnie jakie ale napewno powyzej 5bar.kolega nabil klime, test szczelnosci pozytywny, klima smigala az milo :) tydzien pozniej klima juz niechlodzila. podjechalismy do firmy co nabijala, dobili za free i znow dzialala, a po tygodniu znow to samo. Tak wiec jest to namacalny dowod ze ttst szczelnosci to pic na wode :polew: wkryje dzire wielkosci piesci a jak jest lekka nieszczelnosc to nic nie pokaze. Pozdrawiam Jocker01

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.