Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Jak zdemontować całą podsufitke + Kierownice


tomekk8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym wymienić u siebie w aucie A4 B6 sedan + szyberdach podsufitke ale nie wiem jak;/ Próbowałem znaleźć coś na forum ale nigdzie nie mogłem znaleźć. Może ktoś z was ma jakiś schemat jak to zrobić? Albo to robił.

I jeszcze jedno pytanie czy trudno jest ściągnąć kierownice? Chciałbym ją obszyć skórą.

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wyczytałem w ELSIE ze chcąc wyciagnąc podsufitke trzeba wyjąć przednią szybę :kwasny:

Co do kiery to tu masz ==> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/index46.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja demontowalem ale w avancie a w sedanie mysle ze jest mniej roboty.musisz zdemontowac cale oswietlenie z podsufitki.oslony ktore sa na slupkach tez musisz one trzymaja sie na zatrzaskach wiec jak z wyczuciem to zrobisz to nic nie polamiesz.oczywiscie wszystkie raczki i oslony przeciwsloneczne tez trzeba zdemontowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitkę wymienisz bez większych problemów.Jedyny mankament jest przy wymianie zasłonki szyberdachu.Ja zmieniałem na czarną więc musowo musiałem zmienić.Po wielu próbach,wczytywaniu sie w net,wymieniłem cały szyberdach.I nie jest to prosta sprawa we trzech to wyciągaliśmy cały czas uważając aby nic nie uszkodzić i nie usyfic smarem z szyberdachu.

kierownica to żaden problem jak już ktoś napisałał.Torx albo spline i poduszka od dołu.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...