Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak dodać troche bassu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Posiadam radio beta, jak wiadomo jest to jedno ze standardowych w a4. Mam głosniki tylko z przodu. Jakość dźwięku sama w sobie jest wystarczająca, lecz brakuje mi troche bassu... Czy jest jakaś możliwość aby zamontować przy tym zestawie jakąś niedużą skrzynie lub tube? Nie chce inwestować kupy kasy w nowe radia itd, bo chce tylko zwiększyc troche bass, więc to po prostu nie ma sensu, żeby tyle wydawac

Wyciągałem to radio i z tyłu nie ma wejść RCA, ani tego wejscia na przejściówke RCA, więc nieciekawie:kwasny:

Stąd moje pytanie czy jest jakaś możliwość, zeby "coś" podpiąć

Zastanawiałem się także nad wsadzeniem w dzwi nowych głośników. Będzie jakaś różnica jeżeli wsadze nowe głosniki 13cm jakiejś dobrej firmy? Czy lepiej odrazu walnąć 16cm? Duża jest róznica pomiedzy 13 a 16? Podkreślam że chodzi mi głownie na podbiciu bassu, bez utraty jakości dzwięku

Z góry dziękuje i pozdrawiam :wink:

Opublikowano

witam,podstawa to wygluszenie drzwi matami ,i od razu roznica,oczywiscie glosniki 16 sa lepsze od 13 ,ale to tez inny temat, bo glosniki13 dobrej firmy zagraja o niebo lepiej jak jakies marketowe 16-ki ale jesli chodzi o dobre 16 i dobre 13 to bez dwoch zdan 16 sa lepsze,wiec moja sugestia jest taka ze jesli masz robic juz cos ze swoim audio to przerabiaj pod 16 bo potem bedziesz zalowal:wink:ja przerobilem na 16 i jest bomba,i bass sie"nagle" pojawil:wink:ale bass to uslyszysz konkretny dopiero ze skrzyni z bagazniczka,to jest naprawde efekt ktorego nie potrafie opisac,to musisz uslyszec,a dodam ze myslalem wczesniej ze w sedanie bedzie ciezko uzyskac jakis przyzwity bass ale okazalo sie ze odpowiedni sprzet moze zrobic wszystko:banan:

a co do radia to nie mialem do czynienia z orginalnymi wiec ci kolego nie pomoge:hi:

Opublikowano

mam podobną sytuacje u siebie i zdecydowałem sie narazie dołożyć ori tube z avanta niestety nie opisze ci efektu bo tubą którą zamówiłem okazała sie popsuta i szukam następnej a można takową dostać za nie duże pieniądze. może najpierw ori tuba + wygłuszenie drzwi powinieneś sie zmieścić w 200 zł

ps. mam concerta I na handel jak byś chciał :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.