Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] ALUFELGI, pomoc w wyborze


vel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę kupić do Audi A4 b6 1.9 AWX alufelgi na lato, wybór padł raczej na 18. Zawsze miałem 17 na poprzednich autkach a teraz chce chyba spróbować 18 .

Najbardziej spodobał mi się model felgi montowanej przy RS4, niestety oryginały od rs'ki kosztują sporo i są w rozmiarze ''19 .

Problem jest taki, że na allegro wielkiego wyboru nie ma, jedne które wpadły mi w oko (są grafitowe i kosztują z gumami niecałe 2tyś zł Felgi Audi S line S3 Rs3 S4 RS4 S6 RS6 Grafit !!!! (3267453064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) niestety są od a3 i trzeba by kombinować z dystansem i dodatkowe koszty a dwa, że samochód ten robić będzie trasy norwegia-polska i większość czasu przebywac w norwegii a boję się kosztów w razie jakieś niewypału (czy bicia podczas dużej predkosci) nie znam wielu opini na ten temat sam nie wiem .

Jestem w kontakcie z gościem od tych felg audi rs4 s-line oraz VW skoda mercedes... (3280257639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niby niemieckie repliki tak jak chyba wszystkie inne od 19 rs4 ale myślę, że lepsze niż chińskie . Ma porobić mi dokładniejsze zdjęcia. Felgi jeździły na b5 niby proste . Nie wiem czy nie potrzeba do b6 dystansu

Jeszcze druga opcja kupna felg to te od modelu RS6 5cio ramienne, większy wybór jest i dobre ceny w sumie . Tylko nie wiem jak podchodzą czy trzeba dystans czy jest ok .

Jednak najbardziej podobają mi się te rs4.

Może znacie, macie jakies propozycje ciekawych felg do takiej audi (kolor jasny grafit)

Myślałem też o niewielkim (z racji tras załadowanym autem nie chce przesadzać z glebą) obniżeniu auta zeby nie wygladalo smiesznie może -20? Gdzie tego szukac mogą być używki jaką firme? (chyba ze tutaj jest OK i nie trzeba)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeże chodzi o same sprężyny to większość firm ma ofercie sprężyny obniżające więcej niż 20mm (eibach, h&r, weitec, fk). 1BE z kolei będzie dość ciężko dopasować z racji wielu kategorii wagowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...