Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ratunek dla mojego lakieru


makiGS

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

Panowie podpowiedzcie mi co robić z lakierem, jak dbać itp, a sprawa wygląda tak:

maska odpryski, w niektórych miejscach klar zchodzi (małe ogniwka) - polerować lakierować jaki dla tego jest ratunek?

sprawa druga

kropki jak widać jak to pousuwać? ironX czy glinka, a może jakieś inne wynalazki znacie

SAM_0796.jpg

i ostatnia kwestia rysy jak się ich pozbyć (znalazłbym większe rysy)

SAM_0799.jpg

ewentualnie czym mogę to ratować wszystko jak o to zadbać, żeby się wszelkich zabrudzeń pozbyć.

ps: jeszcze jedna sprawa nie mogę domyć felg z czarnego osadu czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele doskonale umyjesz plynem do mycia felg marki Nigrin, do kupienia w praktikerze, etc. silnie dzialajacy srodek, zawiera kwasy, elegancko czysci.

a co do lakieru to poczytaj sobie tu na forum o tym calym temacie, duuzo info tu jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi możesz umyć preparatem do mycia plandek DIMER, odpryski rzecz normalna albo zamalować jakąś kredką lub pędzelkiem z ori farbą, zawsze to zamaskujesz żeby nie rzucało się w oczy a nie musisz malować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze schadzacym klarem nic nie zrobisz, tylko zaprawki lub lakierowanie. Reszta uszkodzen lakieru to porzadne mycie, dekontaminacja i pelna korekta lakieru. Czarny nalot na felgach IronX od CarPro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...