Skocz do zawartości
IGNOROWANY

:( swierzak. kilka podstawowych pytan. audi a4 b5 benzyna


Matioo1

Rekomendowane odpowiedzi

INa początek pozdrawiam wszystkich serdecznie i bardzo liczę na. wasza.pomoc.Zacznę od tego że przed 2 lata byłem posiadaczem audi a4 b5 rok 96 z silnikiem 1.8 adr byłem bardzo zadowolony z tego samochodu.Niestety sytuacja która mnie spotkała zmusiła mnie do sprzedana mojego ulubieńca.Kilka mies temu jak.sobie wszystko poukładalem będą na urodzinach w niemczech napotkalem na swojej drodze kolejny raz audi b5 z roku 2000 odrazu się zakochalem i

zakupilem sobie te autko i mam teraz do was kilka.pytan:

Audi a4 b5 2000r 1.8 benzyna

1. Czy dobrze odczytalem kod silnika?? AVV jest taki??

2.Co możecie powiedzieć o tej opcji?? Jeśli taka AVV jest?

3.Mam wbudowaną nawigacje czy da się ja jakoś.zaktualizowac??

4.W polsce wymieniłem rozrząd kompletny i. pojechałem na nim kolejny raz o niemiec i tak szczerze nigdy się nie przysluchiwalem temu silnikowi ale teraz tak leciutko robi.lu lu lu nie ważne czy wolne obroty cały czas taki dźwięk

albo li.li li czy to może paski po wymianie.czy rolki czy czy tę silniki tak chodzą??czy.może całkiem coś innego?? Dziękuję.bardzo za każda odpowiedz :) i życzę miłego wieczoru...

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Ps.Przepraszsm za błędy ale post wykonany na telEfonie masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy przeczytałes cały post, bo to nie był mój jedyny problem a chciałbym dowiedzieć się co nieco na temat tego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...