Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI Sreberko Picknicka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Niedawno kupiłem A4 B6. Akurat trafiła się taka jaką chciałem, z niskim prawdziwym i normalnym przebiegiem.
Więc:

Autko salon Polska, od pierwszego właściciela, kobieta lat 50, jeżdżony głównie w trasie Szczecin-Berlin. Kobieta sprzedawała, bo auto jest "stare", w sumie to koło tej audi stało jej nowe a6 c7, więc dla niej stare.
Środek praktycznie nowy. Ogólnie auto jest w stanie oryginalnym, ma wszystkie naklejki, klucze i wyposażenie podstawowe.

-Auto wyjechało z salonu Kulczyk tradex w marcu 2004 roku :D
-Przebieg 261 tysięcy
-W 2008 roku Był wymieniony rozrząd przy przebiegu 120 tysięcy (sic) od razu wymieniłem.
-Olej wymieniany był przez ostatnie 4 lata co 15000 km, zalewany shell 5w40.

Z wyposażenia to:
-1.9 tdi AVF +skrzynia 6 biegów + rzadkie z tym silnikiem :quattro:
-el. szyby x4
-el. lusterka

-ori bixenony :D

-servotronic - z tego jestem obok quattro najbardziej zadowolony
-pełny fis monochromatyczny

-pakiet sport

-pakiet chrom
-radio audi concert bez zmieniarki
-Dostałem to co było dla mnie najważniejsze, czyli komplet kluczyków, serwisówkę, serwisówkę radia, książeczkę gwarancyjną, instrukcję samochodu i radia.
-Nowe koło zapasowe rocznik 2003, ani razu nie zmieniane. :D
-9 oryginalnych alusów audi 15 cali
-4 zimówki, 4 letnie, koło zapasowe, wszystko na tych samych felgach

Co zrobiłem

-Wymiana oleju, wszystkich filtrów
-Wymiana rozrządu

Plany

-Zamontować tylną dokładkę błotnika na dwa wydechy, bo w 1.9 tdi quattro dwa wydechy są schowane pod błotnikiem. :/
-Chip tuning na bezpieczną moc i moment. Celuję na 170 Km i 360 Nm.



dsc00151dr.jpg

dsc00155sf.jpg

dsc00154a.jpg

dsc00153za.jpg

dsc00152cw.jpg

Edytowane przez Picknick

Opublikowano

Gratulacje zakupu. :git:Ja właśnie w takiego autka będę poszukiwał po wakacjach ;p A mógłbyś mi powiedzieć (jeśli to nie tajemnica) ile to autko kosztowało? No i jak spisuje się ten silnik przy :quattro:? NIe brakuje mocy? ;p

Pozdrawiam i powodzenia w modowaniu ;d

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

No 1,5 roku eksploatacji, właśnie wybiło 285 tysięcy km, niedawno zrobione klocki i tarcze(tył jeszcze był oryginalny) i autko śmiga świetnie. Od dawna czytam forum, chciałbym auto pomodzić, z drugiej strony się obawiam, bo podokładam sliny itp. a tu zwykły dzik będzie na drodze i tyle z dokładki. :/

A i odkryłem dawno temu, ale nie napisałem, że auto ma w serii servotronic.

Co powiedzie na zestaw avf+quattro+salon polska+servotronic? :D

Coś mi się wydaje, że będę laleczkę poooowoli(z wielkimi oporami) sprzedawał, bo chciałbym sobie b7 kupić i je w końcu porezać. Wiecie może ile można wyciągnąć za taki egzemplarz jak mój? W ogóle czy się opłaca sprzedawać takie auto dla b7 2008 rok 1.9 tdi. :kox:

Edytowane przez Picknick

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.