Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wentylator sam sie włącza??


pawel2221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko,niedawno kupiłem A4 avant 1.8 klimatronic,nie wiem czy tak ma być,ale gdy zapale auto nawiew automatycznie włącza sie na pierwszy poziom,pomimo tego że wcześniej go wyłączyłem na zero,pytam o sam nawiew bez klimy,bo wydaje mi sie że po zapaleniu auta powinien nadal pozostać na zero w takiej pozycji w jakiej zgasiłem auto??Sprawdzałem ,jak zgasze auto ustawiając nawiew np na 3 kreski,po zapaleniu ustawia sie na 3 tak jak go ustawiłem przed zgaszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, jezeli wylaczyles nawiew to po zapalniu powinien pozostac w takiej pozycji, moze przypadkiem potraciles jakis guzik? u mnie pozostaje wylaczone no chyba ze nacisne auto itd. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tak zawsze? czy tylko czasami? moze jakies zwarcie, pewnie klimatronik nie bedzie sam sie zdiagnozowac ale sprawdz bledy na klimatroniku jednak watpie aby cos pokazal. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj przeczytałem tego posta, jeżeli się przyda, to sprawa wygląda tak: Wyczytane w instrukcji obsługi str. 109, Aktualne ustawienia klimatyzacji ze względu na komfort zostają zapamiętane automatycznie. Jeżeli układ klimy został wyregulowany inaczej przez innego użytkownika po wyłączeniu zapłonu i ponownym włączeniu ustawienia wracają do poprzednich wcześniej ustawionych. Do każdego kluczyka można przypisać inne ustawienia. Jak należy zapisywać te ustawienia, tego nie opisano. U mnie jest podobnie. za każdym włączeniem stacyjki ustawiają się ta sama szybkość wentylatora. Gdyby ktoś wiedział jak to się zmienia-proszę o opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...