Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przy wysokiej temperaturze Klima przestała działać...


Arbam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzis rano pojechałem do pracy, Klima działała auto stało cały dzień na słońcu i po odpaleniu silnika i klimy po pracy nie zaskoczyła. Na termometrze było 39,5st na początku polecialo zimne powietrze a pozniej juz gorące. Dodam ze niedawno miałem wymieniane sprzeglo klimy bo było urwane, wtedy nawet drugi wentyl sie nie zalaczal, a teraz działa a sprzeglo jest na miejscu ale przy odpaleniu klimy sie nie kręci. Powinno?? Pomocy bo niedawno wywalilem 700zl na naprawy i znowu to samo, nie działa...czy to mogło stać sie przez tak wysoka temperaturę? Czy nie ma takiej szansy i znowu sprzeglo zdechlo?

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 23:12 ----------

Byłem u mechanika ,zakręcil sprzeglem Sprezarki i powiedział ze to plastik w środku sie wytarl pod osłoną sprzęgła i wymienić należy tylko to, koszt 500zl więc narazie podziekuje. Z tego co czytałem na forum jest to do zrobienia samemu, tylko mam pytanie, gdzie taki plastik dostanę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...