Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telepie przy odpalaniu b7 1.9 brb


uszylo

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam takie pytanko.. AUDI A4 B7 2006 rok 1.9 TDI BRB

Przy odpaleniu auta(przewaznie jak stalo dlugo) auto dosc mocno telepie.. mam pytanko czy to moga byc wtryski i czy da sie je wyczscic jakos, i jaki to byly koszt?

Jak autem pojezdze juz troche, to przy odpalaniu mniej telepie, czasami wogole.. takze tylko jak jest zimne.

Z gory dzieki za odpowiedzi! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi przy odpalaniu na zimnym silniku zrób najlepiej po nocy. Telepanie moze stwarzać również koło dwumasowe. Najlepiej jest sprawdzić takie koło jadąc 50 km/h i wrzucić piaty bieg gaz w podłoge i zobaczyc czy trzesie budą i czy sa duze drgania na kierownicy jesli ich niema to dwumas ok jesli telepie i sa drgania to dwumasa sie konczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za konkretna odpowiedz.. zaraz to zrobie ! :) dwumas to pewnie z 2 tys poleci

pozdro !

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

sprawdzalem to nie to :/ normalnie sie zachowuje jak tak robie, zero jakiegos trzesienia czy cos..

---------- Post dopisany 29-06-2013 at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2013 at 21:25 ----------

takze chyba tylko komp pokaze co i jak..

---------- Post dopisany 12-07-2013 at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2013 at 22:25 ----------

ewentualnie mam wrazenie ze to moze byc poduszka, ale nie wiem ktora..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...