Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspomaganie


luks066

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 miesiecy jestem wlascicielem audi a4 b5 i od samego poczatku byl problem ze wspomaganiem.

Wspomaganie jest tylko na zimnym silniku, jak odpali-kreci sie leciutko, lecz po przejechaniu kilku kilometrow wspomagania brak, nic nie wyje, nie stuka, nie ma zadnych wyciekow. Do tej pory zrobilem:

1. Na samym poczatku wymienilem plyn -> nic nie pomoglo

2.Wymienilem pompe na ori uzywke, wyczyscilem sitko i ustawione jest na swoim miejscu, zmienilem po raz kolejny plyn -> nic nie pomoglo

3. Wymienilem maglownice na uzywke na 100% sprawną bo z pewnego zrodla, zmienilem płyn -> nic nie pomoglo

4. Doszukalem sie ze w ukladzie brakuje chlodniczki, ktora laczy maglownice ze zbiorniczkiem wspomagania (poprzednik zwyczajnie ja wyrzucil i dal wąż z magla do zbiorniczka wspomagania) Zrobilem tak jak powinno byc i przy okazji zmienilem wąż od pompy i tą śrube przy maglu z dziurkami, a i jeszcze po raz kolejny zmienilem plyn-> niestety nic nie pomoglo..

Brakuje mi pomyslow co to moze byc, na zimnym silniku - wspomaganie rewelacyjne, na cieplym jego brak.. Plyn w zbiorniczku sie nie pieni, nie ma zadnych babli, nic nie wyje nie cieknie. Bardzo prosze o jakas wskazowke co moge jeszcze zrobic bo juz rece mi opadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...