Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż przycisku Menu


siwy1303

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć co potrzebuje do zamontowania przycisku menu tego koło zapalniczki

wiem że na pewno samego przycisku i jak potem wygląda sprawa z zapaliczką słyszałem że trzeba zapalniczkę też wymienić

po drugie gdzie mogę to wszystko dostać

wiem że do wyboru mam takie oto przyciski i do tego też następne pytanie czy da się sterować telefon i RNS-E bo mam zamontowany oryginalnie zestaw bluetooth i telefon mogę dzwonić z kierownicy a RNS-E jest na razie w planach ale nie dalekich :wink:

attachment.php?attachmentid=89030&d=1299196713&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić zapalniczkę zamykaną+panel z przyciskiem menu+kostka do panela+piny do licznika. Niczym nie będziesz sterować ani rns-e ani telefonem ewentualnie będziesz mógł nastawić czasowe włączenie wentylatora itp.,ale chyba w b7 można sterować manetką.Żeby zamontować panel i zapalniczkę trzeba zdemontować całą środkową konsolę,podłokietnik,panel klimy,radio,itp.W tym wątku masz coś na temat linki do webasto itp. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/automatyczna-wentylacja-277696/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę próbował w weekend i dam znać jak to wyszło porobię zdjęcia jak to wyjdzie to wrzucę dla potomnych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...