Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(Avant) jak zdemontowac boczki bagaznika


d4widoV

Rekomendowane odpowiedzi

witam, planuje sciagnac zderzak tylny u mnie, wiem ze trzeba m.in. Wykrecic 4 sruby ktore sa wewnatrz pod wykladzina w bagazniku. Lecz u mnie 2 z nich zasloniete sa one boczkami z bagaznika. Moze mnie ktos poinstruowac jak je zdjac zebym nie polamal niczego?

Chodzi o avanta oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,a wiec tak:zdejmujesz rolete i w miejscach gdzie ja wyjeles masz po jednej srubie,nastepnie na mocowaniach rolet masz znowu po jednej srubie.Pozniej zdejmujesz boczki siedzen i skladasz siedzenia tam masz po jednej srubie i trzpienie gdzie zaskakuja siedzenia odkrecasz wszystko.Jezeli juz wszystko odkrecone i oczywiscie zdjeta wykladzina bagaznika lekko sprawdzasz gdzie sa osadzone (blaszki,kolki lub cos takiego).U mnie bylo to z tylu na wysokosci tylnich swiatel i u gory gdzies tak w polowie tego plastiku.Z gornego zaczepu zdejmowalem lekko naciskajac w dol(z wyczuciem),a z tylu (juz nie pamietam)ale chyba wkladalem reke w schowek i wypychalem.Pamietaj o odkreceniu progu bagaznika i delikatnym wyjeciu czesci boczka z uszczelki!!!Autko jak w opisie.Popzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, wielkie dzieki za opis, tak to przynajmniej wiem od czego zaczac i mniej sie glowic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...