Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moj avant ---seria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak szybko sie przywitalem ,tak szybko wklejam zdjecia mojego pudelka , sorki ale zdjecia z telefonu , jakos nie dorobilem sie aparatu nie wiem jak to sie stalo :).Kilka zmian zewnetrznych czyli zderzaczki ,lamki z xenonem ,chrom ,felgi ,lakier na lusterkach i relingach, daszek .Srodek : zegary z kompem i lakier na dekorach audio i takie tam :) .... ... wiem wiem nie ma grilla ale chore ceny narazie , i nic mi nie wpadlo w rece w uzywce ,a autko chyba i tak pojdzie do sprzedazy wiec narazie niema :tongue4:.

84791928ny3.th.jpg

14458861oa6.th.jpg

54791136ji2.th.jpg

56816851xo8.th.jpg

23902881qr5.th.jpg

86869690qc5.th.jpg

Jak sie bedzie podobac,to wkleje (jak bedziecie chcieli) poprzednie moje autko ,B4 coupe , porobione mniej wiecej w takim samym stylu.

Pozdrawiam

Opublikowano

bardzo ładne autko, super zrobine , wg mnie nie przesadzono z niczym. gratki

Opublikowano

Autko ładne i byłoby mega super wypas koza, ale... :decayed: niestety albo to efekt słabych fotek albo faktycznie lakier na zderzakach średnio dobrany :decayed: Kolejna rzecz która mnie razi to konsola środkowa... nie widzi mi się to jasne wykończenie :no: A no i progów od RSa brakuje :tongue4: iiiii lampy tył przynajmniej poliftowe :tongue4::naughty: a i ten grill :decayed: A tak poza tym autko kozak :kox::good: Kombinuj aparat i jakieś fajne miejsce na fotki :tongue4: Czekamy na lepsze zdjecia :good:

Opublikowano

ładny avancik

Opublikowano

Pomimo tego ze to laminat, to nie wyglada zle.. Wrecz przeciwnie.. :good:

Zmien tylne lampki na poliftowe, bo nie pasuja do caloksztaltu.. :decayed:

Tak samo dziwnie wyglada male prawe lusterko.. :mysli:

No i to cos na konsoli.. Wg mnie czarne by bylo ladniejsze.. :good:

Ten grill tak bardzo nie rzuca sie w oczy.. :)

Opublikowano
  • Autor

Ykk :evil: laminat to tylko daszek ,reszta ori

Opublikowano

Kupił AUDI i na aparat nie starczyło :polew:.. ( taki żart :>)..

A tak serio.. Rameczki w szfie Ok :good:.. fajny Avancik :good:

Opublikowano

ladna audiczka

nie ma sie do czego przyczepic oprocz srebrnej konsoli srodkowej :thumbdown:

reszta :good:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 18:02 _________________________________________________ja bym jeszcze wsadzil gril z rs4

Opublikowano

ony1 to z czego to sa zderzaki..? :)

Jesli z RS to musiales cos kombinowac, bo one sa szersze od A4.. :mysli:

Opublikowano

ony1 jaki ma rozmiar ten felunek?

Opublikowano
  • Autor

witam

fele ori 18 , a zderzaczki abs pokombinowane wlasnie ( i to mocno ) ale da sie zrobic !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.