Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pilot scyzoryk


Voucher

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

Mam pewne pytanie. Otóż przy swoim aucie CZ otwierany mam z kluczyka. Było juz tak od początku. Do auta nie było żadnego pilota. Jedynie poprzedni właściciel dorobił kluczyk tzw. "banan" ale i tak auto musze otwierac z kluczyka. Płytka od tego "banana" leży u mnie w aucie.

keymm2.jpg

I teraz, czy da radę zrobić tak abym mógł otwierać/zamykać auto z tych przyciskow na "bananie"?

Przy okazji mógłbym do auta założyć jakiś alarm?

Co jest do tego potrzebne? Jakiś moduł...?

No i jaki mogą być tego koszty?

Z góry dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, wszystko da sie zrobic, musisz dokupic alarm, sa alarmy ktore maja plytki identyczne do tych z bananow, jest tego sporo na ebay-u badz allegro. Centralka alarmu powinna ci obsluzyc wszystkie funkcje o jakich marzysz np: otiweranie, zamykanie drzwi, zamykanie okien (jezeli elektryczne), alarm, domykanie szyberdarchu itd. szukajcie a znajdziecie :D Pozdrawiam Jocker01[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 10:59 _________________________________________________np tu:

http://www.allegro.pl/item402828153_alarm_pilot_pod_scyzoryk_vw_audi_ts30n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wystarczy że kupie ten alarm z aukcji i dam jakiemus magikowi do podlaczenia i wszystko bedzie dzialac?

Sorry za takie pytanie ale kompletnie się na tym nie znam... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wystarczy że kupie ten alarm z aukcji i dam jakiemus magikowi do podlaczenia i wszystko bedzie dzialac?

Sorry za takie pytanie ale kompletnie się na tym nie znam... :embarrassed:

dokladnie, oby to nie byl za duzy "magik", najlepiej popytaj znajomych o jakiegos speca od alarmow i napewno bedzie w stanie to zrobic w sposob profesionalny.

Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z kolesiem z aukcji od tych alarmow to mi napisał tak:

"Alarm 153zl --> http://allegro.pl/item408527135_alarm_pilot_pod_scyzoryk_vw_audi_a30.html

czujniki ruchu 35zl

syrena (25-35) zalezne czy z wlasnym zasilaniem czy bez"

I co Wy na to? Dobra oferta, ktoś już korzystał z usług tego allegrowicza?

Gdyby co syrene brać z własnym zasilaniem czy bez?

Ciekawe ile $$$ montaż tego wszystkiego... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2008, 09:29 _________________________________________________Pomoże ktoś?? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja bym doplacil i bral z wlasnym zasilaniem, co prawda i nato zlodzieje maja sposoby ale dla amatora moze sie okazac dosc uciazliwe. Niestety nie mam pojecia ile to moze kosztowac am na mysli montaz, ja montowalem sam i dzialo. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...