Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 8.5 oraz 9.5 cala 19" Do Audi A4 B8 FWD


MRDaniel

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zastanawiam się nad włożeniem do swojego A4 B8 Felg o szerokości 8.5" przód oraz 9.5" tył.

Jakie opony byście polecili dać przy 8.5" żeby wyglądało to tak podobnie jak na tyle przy 9.5" i oponie 245/35/19

Zależy mi żeby naciąg optycznie wyglądał na przodzie i na tyle.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego myślę właśnie dać 235 na przód 215 to już jest bardzo mało. W B8 jest inny przelicznik opon niż w B7. Ale dziękuje za pomoc

wg mnie najlepsze zestawienie na te szerokosci felg to przod 225/35 i tył 235/35 i uwazam ze jezeli ci chodzi o podobny naciąg miedzy tyłem a przodem to jest to w miare .

Nie zalezy to do jakiego samochodu ma byc tylko zalezy od parametrów felg.

jezeli sie decydujesz na 19 to obowiazkowo pasuje auto troszke nizej i pasuje zeby koło miało jakiś naciąg a nie balon bo to nie bedzie dobrze wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sugeruj sie do konca tym co zalecają. opona na feldze 19 musi przy glebie miec naciąg a nie balon zeby to ładnie wyglądało.

tak jak wyzej napisałem mam felgi o takich szerokosciach i opony jak wyżej i wszystko ładnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , a jakie macie ET tych felg tak z ciekawości?, bo zastanawiam sie nad 18 ET 29 i nie wiem czy troche z przodu nie przesadze, czy nie bedzie mi za bardzo wychodzic na zewnątrz

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...