Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z układem podciśnień ?


piter121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem laikiem jeżeli chodzi o sprawy mechaniki, chciałem się poradzić na forum ludzi, którzy mają doświadczenie z Audi A4 :)

Mój problem powstał po wymianie uszczelek pod klawiaturą. Po wymianie uszczelek i wyczyszczeniu odm, pewne urządzenie (nie wiem do końca co to jest - zamieszczam to na zdjęciu poniżej) zaczęło bardzo ssać powietrze, przed wymianą uszczelek takiego ssania nie było. Efektem tego obroty silnika falują, na obrotach ~800 pracuje jakby nie na wszystkie cylidry, ale wydaje się to być problem jakiegoś lewego powietrza. Bezpośrednio przed wymianą uszczelki silnik pracował równo. Posiadam również instalacje LPG (STAG 300 PREMIUM + wtryski HANA), ale chyba to akurat nie mam tutaj nic do rzeczy. Czy spotkał się ktoś z Was z tego typu przypadkiem? Chciałbym się dowiedzieć co to jest za część, gdyż mechanicy, u których byłem nie potrafili mi powiedzieć co to jest, stwierdzili, że trzeba to wymienić, ale nie powiedzieli mi co to jest, więc ciężko mi kupić coś czego nazwy nie znam.

Zamieszczam zdjęcia tego urządzenia które ssa powietrze:

image.jpg

image_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...