Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czarna niuńka ;) Projekt w toku :) Nowe fotki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czas pochwalić się tym, na co przesiadłem się po sprzedaży mojej ździrki : http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-akn-2-5-tdi-avancie-modow-inwestycji-ciag-dalszy-p-1-szy-post-141784/

A więc, znów avancik, z tym, że 3 lata starszy :)

- 1996 rok,

- motorownia 1.9 TDI 110km AFN + 4biegowy automat :)

- lakier LY9B

- jakieś felgi z deklami od AUDI 16''- prawdopodobnie BBS, ale jak na razie niech zostaną :)

- klimatronic

- nagłośnienie 8 głośników - concert + zmieniara 6 CD w bagolu

- szyby przód w prądzie, tył korbotronic :)

- Drewno ...

- i inne : central, 2 jaśki, szyberdach.

Wprowadzone dotychczas zmiany :

- wymiana lamp przód NOWE ORI VALEO :D wyrwane w rewelacyjnej cenie jak za używane :D + HID 4300K

- pakiet LED + oświetlenie przestrzeni nóg po otwarciu drzwi, na razie z przodu :D

- grill z polifta ( myślałem że nie będzie widać róznicy, jednak jest, pozytywnie :P )

- chrom ringi na zegary

- klubowe ramki na tablice :D

- ledy ze zderzaka out :)

- felgi ori 16'' z A6 C5 i A4 B6, chyba nazwa potoczna to biedronki ale pewny nie jestem, na dniach wrzucę foty :P

- wymiana fotela kierowcy - jak to w tych fotelach bywa, wszystkie są przetarte na boczkach, udało mi się kupić idealny, nieskazitelny i dziewiczy, trzeba wyprać i założyć :)

Plany na wiosnę 2014 :

- konsola lift + podświetlane kratki

- zderzak przód z lifta z halogenami :D

- zderzak tył z lifta

- podsufitówka z polifta

- wymiana kiery na 3ramienną, obecnie jest przedliftowa 4ro ramienna

- naprawa silniczka szyby kierowcy

- MONTAŻ SAMOPOZIOMU I SPRYSKÓW - raczej na pierwszym planie od razu po zakupie liftowego zderzaka :) - kompletowanie części.

IMAG0092.jpg

[/url]

55ad88c186869a01m.jpg

27efafc8d8fc27e1m.jpg

cd6e4f97e972ec47m.jpg

608060e84a8cf964m.jpg

Rameczki klubowe + grill poliftowy :) Wiem, szpecą jeszcze ledy, ale na szczęście już zdjęte.

73f1cee963dccd5am.jpg

I chrom ramki na zegarach + nowe żaróweczki :)

b2c6b24957e10cdem.jpg

______________________________________________________________________________________________________________________________

Przyszedł czas na aktualizację poczynań, zmian itd :)

Na początek .. Felgi, brak ledów itd :D

2c0733387ee6f0f4m.jpg

764d30590a5ed3f3m.jpg

Z tyłu nic się na razie nie zmieniło :

86b27ec20d83cb9dm.jpg

Środek LIFT :) Chyba najfajniejsza do tej pory zmiana :D

f1bf45a193b74a15m.jpg

W najbliższym czasie wpadnie:

-kierownica z lifta ( nie podjąłem jeszcze decyzji, czy 4 ramiona czy 3 ) , albo z A6 C5, A4 B6 - tu raczej będę celować w 4 ramiona :)

-sufit lift ( na razie trwają polowania :D )

-może podświetlane kratki ????

-ramka wokół skrzyni z automatu ( ta, która jest obecnie jest z manuala, lekko docięta :P )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.