Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antena B7 - chyba popsułem :(


bielas1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

w zeszłym tyg przyciemniłem sobie szybki w mojej b7, wszystko ładnie wygladalo wszystko ładnie grało itd. Ale dziś coś mnie tchnęło by wziąć karte kredytową, kawałek recznika papierowego i pousuwać te pęcherzyki powietrza biegnące wzdłuż lini anteny bocznej szyby :facepalm:

Zająłem się tylko jedną szybą i poźniej pojechałem na miasto... w miedzy czasie zorientowałem się ze radio nie gra :( płyta CD śmiga... ale radio nie.. nie ma żadnych szumów ani nic... tylko cisza... obejrzałem cała szybę i nie widzę by coś było przerwane... a drugiej szyby nawet nie ruszyłem... :(

Jak mam rozwiązać ten problem? :( Nie chciałbym wymieniać szyby i dawać do ponownego oklejenia :( bo to sporo czasu i dodatkowe koszty na ktore w tej chwili nie moge sobie pozwolic :(

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

hmm... naprawiłem... :P wyciągnąłem bezpiecznik od radia i włożyłem jeszcze raz... i radio zaczęło grać :) ale jaka była przyczyna to nie mam pojęcia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...