Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd 18009, Nie odpala auto


tomas2012

Rekomendowane odpowiedzi

Mój błąd mylę juz auta.

http://www.auditimes.pl/topic/811-lokalizacja-czujnikówsterowników-elementów-wykonawczych/

Ostatnio deszczowo może woda.

Siedzę nad Peugeot 406 juz drugi dzień bo nic nie robi po przekreceniu stacyjki i mi już dekiel puszcza ale przestało mnie dziwić że zniknęły z ulic.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez deszcz powtórka z rozrywki około miesiąca temu miałem to samo, jak przestanie padać sprawdzę ale już jestem pewien że to znowu to samo :facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany 19-09-2013 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 15:08 ----------

Tak jak myślałem znowu mi zalało przekaźniki, po osuszeniu i dokładnym wyczyszczeniu odpalił przejechał 1km i padł :facepalm::facepalm:

prawdopodobnie muszę wymienić je na nowe mam tylko mały mętlik co do tych przekaźników bo nie wiem od czego który jest szukałem w sieci i są różne zdania

Przekaźnik nr 395 nr części 8ZO 951 253 jeden twierdzi że to jest od pompy paliwa

Przekaźnik nr 219 nr częsci 443 951 253 AA jeden twierdzi że jest to od komputera, inny od wycieraczek

Przekaźnik nr 202 nr części 8A0 951 253 jeden twierdzi że jest to od grzanie świec, inny pisze że to jest od pompy paliwa

jeśli ktoś wie na 100% który jest od czego proszę o opisanie ich który od czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...